Reklam
Reklam

ELEŞTİRİLER VE ISRARLAR ÜZERİNE TEMİZLENMEYE BAŞLANDI

ELEŞTİRİLER VE ISRARLAR ÜZERİNE  TEMİZLENMEYE BAŞLANDI
  • 29.06.2020
Reklam

Eleştirilere neden olan Yayla Sahili’ndeki talaşlar, Keşan Belediyesi ekipleri tarafından temizlenmeye başladı.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, yaklaşık iki hafta önce düzenlediği basın toplantısında Yayla Sahili’ndeki kumsalın üzerinde biriken talaşların bu sezon temizlenmeyeceğini belirtmişti.

Başkan Helvacıoğlu, basın mensuplarından gelen soru üzerine Yayla Sahili’ndeki sorunla ilgili “Talaşların üzerine kumun gelip gelmeyeceğini, doğanın hareketini gözlemleyeceğiz.” demişti.

Mustafa Helvacıoğlu’nun bu açıklamaları üzerine Yayla Sahili’ndeki vatandaşlardan tepki gelmiş ve talaşların toplanması istenmişti.

malatBu yönde gelen eleştirilerin ve sahildeki yazlıkçıların talebi üzerine harekete geçen Keşan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, talaşları temizleme çalışmalarına başladı.

Bugün sahile giden Keşan Belediyesi ekiplerinin talaşları topladığı görüldü.

Ekibin başında bulunan ve sosyal medya üzerinden açıklama yapan Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Altay, limandaki sorunun çözümlenmesinin ardından bu talaş olayının bir daha yaşanmayacağını dile getirdi.

Altay ile birlikte çalışmaların başında bulunan Keşan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Yasin Paçaman da temizleme çalışmalarının bir hafta süreceğini söyledi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ