Reklam
Reklam

ENEZ GÖNÜLLÜLERİ İSTANBUL’DA BULUŞTU

ENEZ GÖNÜLLÜLERİ İSTANBUL’DA BULUŞTU
  • 24.12.2019
Reklam

Kartopu Enez Gönüllüleri Derneğinin geleneksel İstanbul buluşması, 21 Aralık 2019 Cumartesi akşamı gerçekleştirildi.

Point Barbaros Hotel’deki buluşmaya 50 kadar gönüllünün yanısıra aynı zamanda Dernek üyesi de olan Enez Belediye Başkanı Özkan Günenç ve eşi Kader Günenç de katıldı.

Geceyi geçen yıl yapılan Dernek etkinliklerini anlatarak açan Dernek Başkanı İsmet Esengin’den sonra söz alan Belediye Başkanı Günenç, 9 aylık süreç ile ilgili bilgi verdi. Henüz arzu ettiği, hayal ettiği Belediyeciliği başlatamadığını vurgulayan Günenç, “Birikmiş pek çok sorunla devraldığımızı bilsek de sorunların bu kadar fazla ve büyük olduğunu düşünmemiştik.” dedi.

Sahil düzenlemesi için gerekli kiralama işlemlerinin tamamlanmak üzere olduğunu, ve hemen ardından sahildeki düzensizliklere son verme çalışmalarının başlatılacağını belirten Özkan Günenç, “Erdin Bircan Parkı için de son aşamaya gelindi. Bünyemize uygun, işlevselliği olan bir Kent Meclisi veya Danışma Kurulunun oluşturulması için sizlerden öneri bekliyorum.” şeklinde konuştu.

Toplantıda daha sonra tüm konuklar söz alarak görüş ve  dileklerini dile getirdi. Toplantının sonunda bir konuşma yapan Dernek Başkanı İsmet Esengin, “Bu toplantıların sadece bir özlem gidermek ve sohbet etmek için değil üye sayımızı artırmak ve özellikle Enez dışında yaşayan çok değerli birikimlere sahip Enezlilerin ve sahil sakinlerinin bu birikimlerini Enez’e taşımaları için bir fırsat olarak değerlendiriyoruz. Enez’in sizlere ihtiyacı var.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ