Reklam
Reklam

ENEZLİ MEZUNLAR DERNEKLEŞİYOR

ENEZLİ MEZUNLAR DERNEKLEŞİYOR
  • 06.11.2019
Reklam

Enez’deki okullardan mezun olanlar dernek çatısı altında toplanıyor.

Bu amaçla hazırlanan tüzük, Enez Kaymakamlığına teslim edildi ve Dernek Tüzel kişiliğini kazandı.

Birsen Şahin, Yalçın Bitikli, Celal Karakaş, Güler Engin, Gülhan Bereceli, Celil Kurter ve Yusuf Ocak’tan oluşan Kurucular Kurulu, ilk ziyaretlerini Enez Kaymakamı Elif Canan Tuncer ve Enez Belediye Başkanı Özkan Günenç’e yaparak, kuruluş amaçlarını anlattı, destek istedi.

Amaçlarının; Enez mezunlarının, özellikle eğitim konusundaki deneyim ve birikimlerini Enez’e taşımak ve Enez’deki eğitimin seviyesini yükseltmek olduğunu belirten Dernek geçici Yönetim Kurulu Başkanı Birsen Şahin, “Enez’deki eğitimin sorunları konusunda, yetkililerin yanı sıra, okul aile birlikleri ve diğer Eğitim amaçlı Derneklerle el ele vererek önemli işler başaracağımızı düşünüyoruz. Eğitim konusunda Enez’de yeni bir güç olarak çaba sarf edeceğiz.” dedi.

Şahin ayrıca, Enez okullarından mezun olanlarla her zaman dayanışma içinde olacaklarını ve özellikle yaz aylarında yapılacak buluşmalarla veya sanal ortamlarda dostluk ilişkilerini güçlendirici etkinlikler yapacaklarını sözlerine ekledi.

Birsen Şahin, “Derneğimizin tüzüğünü Sayın Kaymakamımıza sunduk. Hem sayın Kaymakamımıza hem de Belediye Başkanımıza yaptığımız ziyaretlerde kendilerinden tam destek almaktan çok mutlu olduk.” şeklinde konuştu. (HABER MERKEZİ)

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ