Reklam
Reklam

ER: “GÖNÜLLERE DE HİZMET EDECEĞİZ”

ER: “GÖNÜLLERE DE HİZMET EDECEĞİZ”
  • 21.11.2023
Reklam

AK Parti’de geçmiş dönemde Keşan Gençlik Kolları Başkanlığı görevinde bulunan Emre Er, Edirne İl Genel Meclisi üyeliği için aday adayı oldu.

Bugün saat 11.00’de, eşi Yasemin Er ile birlikte AK Parti Keşan İlçe Başkanlığı’na gelen Emre Er, aday adaylığı başvurusunu Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç’a teslim etti.

ER: “AK SEVDAM İÇİN YOLLARA DÜŞMEYE KARAR VERDİM”

“Gençlik yıllarımı verdiğim çok kıymetli AK davam, AK sevdam için yollara düşmeye karar verdim.” diyen Emre Er, şunları ifade etti: “Aydınlık geleceğin mimarı, Dünya Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı örnek alarak; Hakk’a hizmet, halka hizmet anlayışıyla önümüzdeki yerel seçimlerde Ak Parti Edirne İl Genel Meclis üyesi aday adayı olmaya karar verdim. Sadece çok iyi hizmetler yapma ile yetinmeyeceğiz, gönüllere de hizmet edeceğiz. Kısacası; Parti büyüklerim ve halkımız teveccüh gösterirse, hizmet sevdalısı olan bu kardeşiniz, bu şehre adanmış bir hizmet gönüllüsü olmak istiyor.

Çıkmış olduğum bu yolda tüm Keşanlı hemşehrilerimin desteğine talibim.”

KILINÇ: “HİZMET AŞKINDAN DOLAYI KUTLARIM”

İlçe Başkanı Gürcan Kılınç da Emre Er’e aday adaylığı konusunda başarılar dileyerek, “Hizmet için yarışa katılan Emre kardeşimizi, cesaretinden ve hizmet aşkından dolayı kutlarım. Allah gönlüne göre nasip etsin ve yolu açık olsun. Durmak yok yola devam.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ