Reklam
Reklam

ERİKLİ’DEKİ SU ABONE BAĞLANTILARINDA %85 SEVİYESİNE ULAŞILDI

ERİKLİ’DEKİ SU ABONE BAĞLANTILARINDA %85 SEVİYESİNE ULAŞILDI
  • 23.06.2022
Reklam

Keşan Belediyesi, mücavir alan sorumluluğunda bulunan Erikli, Yayla ve Danişment’te sahillerindeki sakinlerine ve tatilcilere en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarına devam ediyor.

Keşan Belediyesi, Kurban Bayramı öncesinde 25 araç ve yaklaşık 100 personeliyle, sahillerdeki tatilcilerin huzurlu tatil geçirmesi için çalışıyor.

Keşan Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Erikli Sahili’ndeki su abone bağlantılarında da %85 seviyesine ulaşıldığı belirtildi.

20 gün içerisinde geriye kalan %15’lik kısmın da tamamlanarak yol ve parke taş döşeme çalışmalarına hız verileceği kaydedilen açıklamada, “Hedefimize ve Erikli için mutlu sona çok az kaldı. Son olarak Erikli Caddesi, Kasımpatı Sokak ve Sedir Sokak’ta bağlantılarımızı gerçekleştiriyoruz. Bağlantılarımızı gerçekleştirdiğimiz cadde ve sokaklarda yol ve parke taş düzenleme çalışmalarımızı da titizlikle yürütüyoruz. Ekiplerimizle, tüm hızımızla yeni bağlantılar yapmaya devam ediyoruz. Erikli’mizin daha yaşanabilir, su sıkıntısı ve kesintisi yaşamayan, keyifli bir sahil şehri olması için çalışıyoruz. Bağlantılarımızı, abonelik yaptıranlara gerçekleştiriyor, abone olamayan sakinlerimizi sezonda su sıkıntısı yaşamaması için bir an önce abone bağlantılarını yaptırmaya davet ediyoruz.” denildi.

Açıklamada ayrıca Yayla Sahili’nde her yıl yapılan deniz talaşı temizleme çalışmasının, bu yıl da gerçekleştirildiği kaydedildi.

Açıklama şöyle devam etti: “Vatandaşlarımızın sahil şeridinden daha iyi faydalanmaları için Yayla Sahili’nde, liman bölgesinde deniz ve kumsaldaki deniz talaşlarını temizliyoruz. Çevre hassasiyeti ile büyük bir titizlikle gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız sonucunda talaşları bölgeden kaldırıyoruz. Yayla Sahili sakinlerimizin ve tatilini bölgemizde geçirmeyi planlayan misafirlerimizin tatillerini en huzurlu ve keyifli şekilde geçirmesi için çalışıyoruz.”

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ