Reklam
Reklam

ESKİLERDE KIRGINLIKLAR, YENİLERDE ÜYE HEYECANI…

ESKİLERDE KIRGINLIKLAR, YENİLERDE ÜYE HEYECANI…
  • 08.09.2022
Reklam

İYİ Parti Keşan İlçe Başkanlığı içerisinde bir süredir devam eden kırgınlıkların, yeni Başkan Ahmet Kılavuz’un göreve gelmesinin ardından biteceği düşünülürken, dün yaşanan toplantıya davet edilip edilmeme olayıyla yeniden alevlendi.

Mazbata töreninde basın mensuplarından gelen soru üzerine Keşan İlçe Başkanı Ahmet Kılavuz’un, Keşan Belediye Meclisi’nin İYİ Parti’li üyelerini toplantıya davet ettiğini söylemesi üzerine, İYİ Parti’li Coşkun Lofçalı, Zafer Topçu ve Hakan Gürel de sosyal medya üzerinden toplantıya çağrılmadıklarını bildirdi.

 

İYİ Parti’li bazı üyeler de bu konuyu sosyal medya üzerinden eleştirdi.

BU KÜSKÜNLÜK NEDEN?

Önceki İlçe Başkanı Zafer Sarıkeçe döneminde de açık bir şekilde görülen kırgınlıkların halen devam etmesinin sebebi merak ediliyor.

Özellikle başta Keşan Belediye Meclisi üyeleri olmak üzere bazı eski yöneticilerin, parti yönetimine olan mesafeli tavırları Ahmet Kılavuz’a yönelik de sürmesi “İYİ Parti Keşan’da bölünüyor mu?” sorusunu gündeme getirdi.

KILAVUZ’DAN ÜYE KAYDI HAREKATI…

Yönetime tepkili olan üyeler sosyal medya üzerinden eleştirilerde bulunurken, Kılavuz’un da yeni üye kayıtlarıyla boy göstermesi dikkatlerden kaçmadı.

Yeni Başkan Ahmet Kılavuz’un yeni üye kaydı harekatı da bazı üyelerce takdir ediliyor. Kılavuz’un, özellikle Keşan’da bilinen ve tanınan hatta siyasi bir yapıda yer almamış isimleri parti bünyesine dahil etmesi dikkat çekiyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ