Reklam
Reklam

FIRÇANIZI ALIP SIZ DE ŞEHRI GÜZELLEŞTİRMEYE KATKI SUNABİLİRSİNİZ

FIRÇANIZI ALIP SIZ DE ŞEHRI GÜZELLEŞTİRMEYE KATKI SUNABİLİRSİNİZ
  • 30.06.2020
Reklam

Şehri daha güzel ve rengarenk bir görünüme kavuşturmak için kent estetiğine yönelik çalışmalarına aralıksız devam eden Keşan Belediyesi, ilçede uygun olan duvarları resimlerle süslemenin startını verdi.

Alanında uzman kişilerden oluşan ekipler, Raşit Efendi İlkokulunun duvarlarını boyamaya başladı.

Yürütülen çalışma hakkında bilgi veren Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, yapılan çalışmalarla kent estetiğini ön plana çıkarmak istediklerini ifade ederek, “Yürüttüğümüz her çalışmada görsel estetiğe büyük önem veriyoruz. Çevremizi güzelleştirmek için boş duvarlar, okul duvarlarını boyayarak şehrimize estetik bir görünüm kazandırıyoruz.” dedi.

Helvacıoğlu, yapılan teknik nedeniyle genelde akşamları çalışılan etkinliği hem izlemek hem de fırçalarını alıp katkı sunmak isteyenleri Raşit Efendi İlkokuluna beklediklerini dile getirdi.

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Park Bahçeler Birimi Sorumlusu Pelin Sençper de okulun duvarlarını bir tablo gibi değerlendirdiklerini ve birbirinden renkli motiflerle süslediklerini aktardı ve rengarenk duvar çalışmaları tamamlandığında görenlere görsel bir şölen sunacaklarının altını çizdi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ