Reklam
Reklam

KEŞAN’A GELİYOR…

KEŞAN’A GELİYOR…
  • 13.06.2019
Reklam

Keşanlı Galatasaraylılar, Süper Lig Şampiyonluğu ve Türkiye Kupası’nı 18 Haziran 2019 Salı gecesi düzenlenecek baloda kutlayacak.

Galatasaray’ın şampiyonluk sayısını Edirne plakası 22’ye çıkarması nedeniyle, görkemli bir kutlama şöleni hazırlamaya çalışan Keşan Galatasaray Taraftarlar Derneği yöneticileri, Türkiye’nin futboldaki iki dev kupasını da Keşan’a getiriyor.

Galatasaray’ın, 2018-2019 Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu Şampiyonluğu ve 2018/2019 Ziraat Türkiye Kupası, ülke genelinde olduğu gibi Keşan’da da görkemli bir gecede kutlanacak.

Şampiyonluk balosuna, Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu’nun bazı yöneticileri de katılacak.

Bahçeköy’deki Erdoğan Yıldız Restaurant’ta yapılacak bolaya katılmak isteyenlerin, Keşan Galatasaray Taraftarlar Derneği yönetiminden ya da 0505 484 59 09 numaralı telefondan bilgi alabileceği bildirildi.

KAYAHAN: “CAMİAYA YAKIŞIR BİR ŞÖLEN DÜZENLEMEK İSTİYORUZ”

Keşan Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Şahap Kayahan, şampiyonluk coşkusunu yaşamak için tüm Galatasaray sevdalılarını baloya davet etti.

Kayahan, “Galatasaray büyük bir camia ve bu camiaya yakışır bir şölen düzenlemek istiyoruz. Dernek üyelerimizi ve Galatasaray taraftarlarını baloya davet ediyoruz.” dedi.

Dernek Yönetim Kurulu Üyesi ve Medya / Basın Sorumlusu Çağlar Uygun da, “Türkiye’nin iki büyük kupasını Keşan’a getirmek için mücadele ettik ve şimdi de iki kupaya yakışır bir balo düzenlemek için de çalışma yapıyoruz. Baloya katılmak isteyenler mutlaka bizlerle irtibata geçsin.” diye konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ