Reklam
Reklam

GECE DE ATEŞ YAKIP ALKOL ALIYORLAR…

GECE DE ATEŞ YAKIP ALKOL ALIYORLAR…
  • 08.04.2020
Reklam

Yukarı Zaferiye Mahalesi Cumhuriyet Caddesi’nde bulunan park, şimdilerde kapılarını koyun sürülerine açtı.

Tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkisi altına alan Corona Virüsü (Kovid-19) salgını nedeniyle 65 yaş üstü ve 20 yaş altı vatandaşların sokağa çıkmaları yasaklanırken, çoğunlukla çocuk ve yaşlıların uğrak noktası olan parklar da boş kaldı.

Ancak Cumhuriyet Caddesi’ndeki parkın bakımsızlığından ise koyun süreleri yararlanıyor. Corona virüsü salgını nedeniyle parklardaki otların biçilmemesi ve bakım çalışmalarına ara verilmesi ve buna bağlı olarak otların da büyümesi nedeniyle parkı şu günlerde koyun süreleri ziyaret ediyor. Parka giren koyun süreleri, büyüyen otlar nedeniyle burada otlanıyor.

GECE İSE ALEM YAPILIYOR!

Parkta gün içinde koyun süreleri dolaşırken, gece ise bazı kişiler tarafında ateş yakılıyor ve alkol alınıyor. Bu durum ise mahalle halkını tedirgin ediyor.

Parkın bakımsızlığının yıllardır sürdüğünü öne süren vatandaşlar, en çok da yaz aylarında alkol alınmasından ve çevreye rahatsızlık verilmesinden yakınıyor. Parkın içinde kurusıkı tabanca ile ateş edildiğini de iddia eden vatandaşlar, yetkililerden duyarlı olmasını istiyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ