Reklam
Reklam

“GELECEĞE GÜVENLE BAKAN BİR TÜRKİYE İÇİN YOLA ÇIKTIM”

“GELECEĞE GÜVENLE BAKAN BİR TÜRKİYE İÇİN YOLA ÇIKTIM”
  • 29.03.2023
Reklam

Hakan İnci, Cumhuriyet Halk Partisi’nden 28. dönem Edirne milletvekili aday adaylığını açıkladı.

CHP Keşan İlçe Başkanlığı Lokali’nde düzenlenen ve saat 12.30’da başlayan aday adaylığı açıklamasına; CHP Keşan İlçe Başkanı Saner Özdilek, Enez Belediye Başkanı Özkan Günenç, Beyendik Belediye Başkanı Muhammet Örnek, partinin seçilmişleri ve üyeleri katıldı.

https://www.facebook.com/selim.sen.188/videos/3329264447387077?idorvanity=2233957033536467

Toplantının açılış konuşması yapan İlçe Başkanı Saner Özdilek, “Partimizde, 2017 yılından sonra adalet yürüyüşüyle birlikte bir kırılma oldu. Bu çok olumlu yansıdı. Genel başkanımızın ‘dava insanı istiyorum’ şeklindeki sözleri her geçen gün parti içerisinde daha fazla yer buluyor. Çok doğru yolda gidiyoruz. Herkesin gösterdiği duyarlılık için teşekkür ederim.” dedi.

Daha sonra kürsüye davet edilen 28. dönem Edirne milletvekili aday adayı Hakan İnci de ilk olarak kendisi hakkında bilgi verdi.

İNCİ: “GELECEĞE GÜVENLE BAKAN BİR TÜRKİYE İÇİN YOLA ÇIKTIM”

İnci, şunları söyledi: “2018 yılında hayata geçen ve başarısız bir sistem olduğu kamuoyunun büyük bir kesimi tarafından kabul edilen <Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi>nden, <Güçlendirilmiş Parlamenter Sistemi>ne geçişte sahip olduğum uzmanlık alanların da katkı sağlamak için, yıllardır muhalefette olmamız nedeniyle yerel seçimlerde başta il belediye başkanımız olmak üzere ilçe belediye başkanlarımızın hazırlamış olduğu, vaat ettiği ancak bütçe yetersizliği nedeniyle hayata geçiremediği, hemşerilerimizin yaşam kalitesini yakından etkileyecek olan projelere hızlı bir şekilde kaynak yaratmak için, 2019 seçimlerinde kaybettiğimiz veya seçime girmediğimiz Keşan, Havsa, İpsala ve Lalapaşa belediyelerini kazanmak için aday adayı oldum. Şehrimizle ilgili her türlü konu da il ve ilçe örgütlerimizle, belediye başkanlarımızla birlikte Edirne’mizin geleceğini şekillendirmek için deprem felaketi sonrası daha da önemli hale gelen mühendislik konularında ve mülkiyet konularında uzman olmam nedeni ile ülkeme ve sayın Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na katkı sağlamak için aday adayı oldum. 10 yıl Edirne merkezde yapmış olduğum Belediye Meclis Üyeliği ve 19 yıldır yapmış olduğum eksperlik hizmeti sayesinde Edirne’mizin tüm ilçelerini ve köylerini defalarca ziyaret etmiş ve bölge sorunlarına hakim olduğum için, 16 yıldır AB fonlarını projeler hazırlayarak ve yöneterek, Edirne’mizin her noktasına STK, belediye ve kamu kuruluşları üzerinden nasıl ulaştırdıysam, yakın gelecekte de Edirne milletvekili olarak, yine projeler hazırlayıp, kaynak yaratarak şehrimizin en ücra köşesine kadar taş üstüne taş koymak için, daha demokratik, daha özgür, geleceğe güvenle bakan bir Türkiye için yola çıktım. Yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi, Yaşasın Mustafa Kemal Atatürk, Yaşasın Türkiye.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ