Reklam
Reklam

GENEL KURULDA DİLE GETİRİLEN ŞİKAYETLER ÜZERİNE HAREKETE GEÇİLDİ

GENEL KURULDA DİLE GETİRİLEN ŞİKAYETLER ÜZERİNE HAREKETE GEÇİLDİ
  • 06.07.2024
Reklam

S.S. Keşan Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Hakan Gürel, geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen genel kurulda üyelerin de dile getirdiği otak kullanım alanlarındaki hurdalık malzemeler ve uzun süredir bekletilen araçlar konusunda uyarıda bulundu. Gürel, verilen süre içerisinde hurdaların kaldırılmaması durumunda cezai işlemlerin uygulanacağını söyledi.

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen genel kurulda, güven tazeleyerek yeniden göreve seçilen Hakan Gürel, kooperatif ortaklarına teşekkür ederek, toplantıda dile getirilen şikâyetlere çözüm üretmek için mücadelede edeceğini kaydetti.

Başkan Gürel, bazı üyelerin bloklar arasındaki geçitlerin üzerine bırakılan hurdalıklar nedeniyle yolu kullanamadıkları şikâyetinde bulunması üzerine Keşan Belediyesi’nin gereken çalışmayı yapacağını vurgu

ladı.

KKSS’deki işyeri sahiplerini hem bilgilendirmek, hem de uyarmak istediklerinin altını çizen Hakan Gürel, ortak alanların kooperatifteki herkese ait olduğunu hatırlatarak, tüm ortakların bu konuda birbirine saygı duyması gerektiğini söyledi.

Keşan Belediyesi yetkililerinin bu konuda kısa sürede çalışma başlatacağına dikkat çeken Hakan Gürel, “Keşan Belediyesi ekipleri, geçişleri önleyen hurdalıkların sahiplerine uyarıda bulunacak. Bu uyarıların ardından yapılacak kontrollerde geçişleri önleyen malzeme ya da araçları kaldırmayanlara cezai işlem uygulanacak ve bu cezalar küçük rakamlar olmayacak. Bilindiği gibi Keşan Küçük Sanayi Sitesi’ne bakım ve tamir için getirilen araçlara iki hafta gibi bir süre veriliyor. Bu sürenin yeterli bir süre olduğu da biliniyor. Dolayısı ile esnaflarımızın cezai işleme tabi olmadan gereken önlemlerini almalarını rica ederiz.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ