Reklam
Reklam

GİRGİN: “ÇİKOLATA YERİNE İPSALA PİRİNCİ GÖTÜRÜN”

GİRGİN: “ÇİKOLATA YERİNE İPSALA PİRİNCİ GÖTÜRÜN”
  • 26.02.2020
Reklam

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Geleneksel Tavla Turnuvası’nda dereceye girenlere İpsala pirinci hediye eden İpsala Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Girgin, gidilen bir yere hediye olarak çikolata yerine pirinç götürülmesini önerdi.

Dün akşam gerçekleştirilen Tavla Turnuvası’nın ödül töreninde, dereceye girenlere İbrahim Girgin tarafından İpsala pirinci hediye edildi.

Pirinçleri hediye ederken kısa bir konuşma yapan İpsala TB Başkanı Girgin, küçük çuval görünümlü özel paketlenmiş İpsala pirincinin hediye olarak götürülebileceğini söyledi.

“Herkese önerim bir yere giderken lütfen İpsala pirinç götürün.” diyen İbrahim Girgin, şunları ifade etti: “Hediye götüreceğiniz 3 kilogram pirinç ile o aile kaç kez sofrasında yemek yiyecek. 3 kilogram Osmancık pirinç alsanız 21 TL, 5 kilogramlık alsanız 35 TL. Ama bir çikolataya en az 50 TL veriyoruz. Bu çikolata da bir defada yenilip bitiyor. Ancak pirinç 3 veya daha fazla sofraya geliyor ve o insanlar her yediklerinde sizi hatırlıyor. O nedenle hediye olarak İpsala pirinci götürün.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ