Reklam
Reklam

HELVACIOĞLU: “BİRLİKTE SPOR YAPACAĞIMIZ GÜNLERE ÇOK AZ KALDI”

HELVACIOĞLU: “BİRLİKTE SPOR YAPACAĞIMIZ GÜNLERE ÇOK AZ KALDI”
  • 11.02.2021
Reklam

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun Keşan ziyaretinde söz verdiği Keşan’da 11 mahalleye 11 semt kazandırılması işiyle ilgili ihale, bugün gerçekleştirildi.

Keşan Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nde, ihale komisyonu tarafından yapılan ve saat 11.00 sıralarında başlayan ihaleye, 11 firma katıldı.

İhale ilgili açıklamada bulunan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 11 Şubat’ta, saat 11.00’de 11 mahalle için 11 semt sahası ihalesini 11 firmanın katılımıyla gerçekleştirdiklerini kaydetti.

“KEŞAN İÇİN ÖNEMLİ BİR PROJEYİ DAHA HAYATA GEÇİRİYORUZ”

Keşan’da sporu bir yaşam biçimi olarak benimsemek ve benimsetmek istediklerini belirten Helvacıoğlu, “Keşan’ımızı, sporu ve sporcusuyla anılır bir kent yapmak için sizlere söz vermiştik. Bu kapsamda bugün, Keşan’ımız için önemli bir projeyi daha sizlerin huzurunda hep birlikte hayata geçiriyoruz. Keşan’ımızın güzel geleceğine ve daha da önemlisi kıymetli gençlerimize önemli bir mirası bırakmak için hazırlanıyoruz. Biz istiyoruz ki gençlerimiz spordan vazgeçmesin, hem fiziksel hem de ruhsal olarak bu sahalarda kendilerine kazandırsınlar. Gençlerimiz, bu önemli projelerimizi uzun soluklu kılma ve hayata geçirme anlayışımızın kaynağıdır.” dedi.

“11 MAHALLEMİZDEKİ 11 SEMT SAHAMIZDA BİRLİKTE SPOR YAPACAĞIMIZ GÜNLERE ÇOK AZ KALDI”

Yaptıkları tüm çalışmaların ilhamını gençlerden aldıklarını dile getiren Başkan Helvacıoğlu, sözlerini şöyle tamamladı: “Gençlerimizin ve halkımızın mutluluğunu gördükçe şevkimiz de azminiz de artıyor. Bu anlamda bugün, ihalesini gerçekleştireceğimiz bu önemli proje kurduğumuz güçlü altyapı, verdiğimiz destek, sağladığımız fırsatlarla gençlerimizin ve sporu destekleyen tüm vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Sporu yaymak ve herkesin spor yapabileceği altyapıyı oluşturmak için gayret ediyoruz. İnsan sağlığının önemini daha iyi anladığımız bu dönemde hayata geçirilecek bu yatırımın hayırlı olmasını temenni ediyorum. 11 mahallemizdeki 11 semt sahamızda birlikte spor yapacağımız günlere çok az kaldı. Bu hastalığı def eder etmez hep birlikte bu tesislerde spor yapacağız. Keşan’ımıza, gençlerimize, mahallelerimize tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun.”

Daha sonra ihalede 11 firmanın evrakları incelenerek, verdikleri rakamlar açıklandı.

İhalenin komisyon tarafından değerlendirilerek, sonucun önümüzdeki günlerde açıklanacağı kaydedildi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ