Reklam
Reklam

HELVACIOĞLU: “BU GÜZEL YOLLARDA HEP BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ”

HELVACIOĞLU: “BU GÜZEL YOLLARDA HEP BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ”
  • 01.10.2020
Reklam

Yol yapım ve peyzaj çalışmalarında sona gelinen Ahmet Gücüyener Caddesi, bugün saat 13.00’te trafiğe açıldı.

Açılış esnasında orada bulunan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Yakup Balcı, Nuran Uslu, Mustafa Altay, Ali Yılmaz, Meclis üyesi Sema Kılıç, Fen İşleri Müdürü Erdi Kılıç, Temizlik İşleri Müdürü Mücahit Erdoğan yolun Keşanlılara hayırlı olmasını diledi.

Ahmet Gücüyener Caddesi’ni Keşan’a yakışır bir hale getirdiklerini ifade eden Mustafa Helvacıoğlu, “Keşan’ımızın, öncelikli ihtiyaçlarının karşılanması noktasında yoğun gayret gösteriyoruz. Bu kapsamda; Keşan’ımızın gelecek yıllarını düşünerek yaptığımız önemli çalışmalara bir yenisini daha ekledik. Bugün; çalışmalarını kısa sürede bitirip vatandaşlarımızın kullanımına açtığımız Ahmet Gücüyener Caddemizdeyiz. Asfaltlama, kaldırım, kent mobilyaları, çöp konteynerleri ve peyzaj düzenlemeleri ile caddemizi Keşan’ımıza yakışır bir hale getirdik. Göreve geldiğimizden bu yana yaptığımız yol ve asfalt çalışmalarında bugün 22. km’ye ulaşmanın da gururunu yaşıyoruz. Vatandaşlarımız için de keyifli bir güzergah tasarladık. Ahmet Gücüyener Caddemiz yeni yüzüyle örnek bir cadde olacak.” dedi.

“BU GÜZEL YOLLARDA HEP BİRLİKTE YÜRÜYECEĞİZ”

Ulaşım rahatlığı ve hızlılığını hedeflediklerini belirten Helvacıoğlu, konuşmasına şöyle devam etti: “Bilindiği üzere; trafikte rahatlama sağlamak için önemli adımlar atıyoruz. Ulaşım rahatlığı ile hızlılığını hedeflediğimiz bu caddemizi de bugün hep birlikte kullanıma açtık. Tamamladığımız yollar ile birlikte trafik daha akıcı hale gelecek. Bu vesileyle; başta bizlere her koşulda inanıp güvenen hemşehrilerime ve Keşan’ın derdini dert edinen herkese teşekkür ediyorum. Emeği geçen herkesi kutluyorum. Ne dedik; <Bu güzel yollarda hep birlikte yürüyeceğiz>Allah yolumuzu açık etsin Keşan’ımıza hayırlı olsun.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ