Reklam
Reklam

HELVACIOĞLU: “DESTEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

HELVACIOĞLU: “DESTEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM”
  • 23.02.2023
Reklam

Keşan’da 45 kişiden oluşan gönüllü ekip, Kızılay’ın çalışmalarına destek vermek üzere Kahramanmaraş’a uğurlandı.

Depremlerin merkez üssü Kahramanmaraş’ta depremzedelere yemek servisi, erzak dağıtımı ve koordinasyon gibi konularda yardımcı olacak olan 45 Kızılay gönüllüsü yola çıktı.

Keşan Belediyesi Çok amaçlı Pazaryeri Kompleksi önünde toplanan gönüllü ekibi, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve Türk Kızılayı Edirne Şubesi Müdür Yardımcısı Murat Şarbalkanlı uğurladı.

HELVACIOĞLU: “ŞİMDİ DE GÖNÜL KAMPANYALARINA DESTEK OLUYORUZ”

Kahramanmaraş merkezli depremlerde bölgeye yardımların sürdüğünü ifade eden Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, “45 gönüllümüzü Kızılay’la beraber Kahramanmaraş’a gönderiyoruz. Depremzedelere yardım etmek, destek olmak amacıyla Kızılay organizasyonunun içerisine girecekler. 5 gün boyunca orada görev yapacaklar. Dün, İskenderun’a 15 gönüllü gönderdik. Bugün 45 kişiyi gönderiyoruz. Her kesimden gönüllü var. Destek veren herkese teşekkür ediyorum. Yardım kampanyalarına destek olduk, şimdi de gönül kampanyalarına destek oluyoruz. Kızılay organizasyonunda bu seri devam edecek. Yolları açık olsun. Kahramanmaraş vatanımızın bir parçası. Bayrağımızın dalgalandığı bir yer. Yaraları beraber saracağımızı düşünerek çalışmalara özveriyle katılıyoruz.” dedi.

Türk Kızılayı Edirne Şubesi Müdür Yardımcısı Murat Şarbalkanlı da Kızılay’ın depremin etkilediği illerde çalışmalarına gönüllü olarak katılanlara teşekkür etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ