Reklam
Reklam

HELVACIOĞLU: “DÖNEMİMİZDE GENÇLERE YÖNELİK BİRÇOK HİZMET SUNDUK”

HELVACIOĞLU: “DÖNEMİMİZDE GENÇLERE YÖNELİK BİRÇOK HİZMET SUNDUK”
  • 28.12.2023
Reklam

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 27 Aralık 2023 Çarşamba akşamı düzenlenen ‘Keşan Belediyesi Gençlik’ buluşması programında, gençlerle bir araya geldi.

Kent Müzesi’nde geçekleştirilen ve saat 20.30 sıralarında başlayan programa; AK Parti İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, Gençlik Kolları Başkanı İsa Vural ile gençler katıldı.

“GENÇLERİMİZİN EĞİTİM, SOSYAL VE KÜLTÜREL HAYATLARINA ÖNEMLİ KATKILAR VERDİK”

Programda konuşan Helvacıoğlu, gençlere yönelik birçok hizmeti hayata geçirdiklerini belirterek, “Dönemimizde gençlere yönelik birçok hizmet sunduk. Semt sahaları, kütüphane, BSM, ücretsiz internet noktaları çoğalttık, stadyumdaki spor alanları arttırdık. Yaptığımız çalışmalarla gençlerimizin eğitim, sosyal ve kültürel hayatlarına önemli katkılar verdik. Hayata geçirdiğimiz projeler gençlerimiz açısından farkındalık yarattı. Dönemimizde genç dostu şehir iddiasını ortaya koyarak, bu iddiayı güçlendirecek yatırımlar yaptık. Gençlerimizin ve eğitimleri için Trakya Üniversitemizi tercih eden gençlerimiz içinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızla hem bugünümüze hem de yarınlara hizmet ediyoruz.” dedi.

“NEREDE GENÇLİK VEYA BİR FAALİYET VARSA DESTEKLERİNİ HİSSETMİŞİZDİR”

Daha sonra söz alan İsa Vural ise Kent Müzesi’nin Keşan’ın bir simgesi olduğunu ifade ederek, şunları söyledi: “Her noktasını anlatan bir yer. Nasıl ki Cumhurbaşkanımız gençlik buluşmalarını bu gibi atmosferde düzenliyor. İlçe Başkanımız Gürcan Kılınç ve Belediye Başkanımız Mustafa Helvacıoğlu’nun, nerede gençlik veya bir faaliyet varsa desteklerini hissetmişizdir. İki başkanım da anında yanımızda oluyor. Bu noktada teşekkür ediyorum. İnşallah bu bir son değil, ilk olur ve buluşmaların devamı gelir. Belki de burada bir bakanımızı da ağırlayacağız. Bunu Edirne’de Hulusi Paşa’mızla yapmıştık, aynısını burada da yapabiliriz.”

“ÇALIŞKAN BELEDİYE BAŞKANIMIZIN DA PROJELERİNİ HER ZAMAN YERİNE GETİRDİĞİNİ GÖRÜYORUZ”

İsa Vural’ın ardından konuşan Gürcan Kılınç da gençlere verdikleri değerin altını çizerek, “Gerçekten de eski ve yıpranmış bir şehir aldık; bu şehri de AK Belediyecilik anlayışıyla yeni hale getirmeye çalışıyoruz. Gençlerimize spor ve aktivite anlamında güzel alanlar yaratmaya çalışıyoruz. Bu yatırımların da yarım kalmaması gerektiğine inanıyoruz. Yerelde ve genelde iktidarız, çalışkan belediye başkanımızın da projelerini her zaman yerine getirdiğini görüyoruz. Bir günlüğüne Ankara’ya gidip, oradaki randevularda projelerini anlatıp, istediklerinizi alıp sonrasında aynı gün geriye döndükten sonra ertesi sabah mesaiye devam etmek çok büyük bir olay. Neden uğraşıyoruz? Daha iyi bir Keşan için. Biz de gençler olarak destek olmalıyız. Hepimizin güçlü olması lazım. Keşan’ın bir 5 yıl kaybedecek zamanı yok, buna inanın ki yine Keşan kazanacak. Bu akşam çok güzel bir program oldu, bunların da devam etmesi gerektiğine inanıyorum. Gençler bizim her şeyimiz, hepinize teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

Yaklaşık 2 saat süren programda Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, gençlerden gelen soruları cevaplandırdı.

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ