Reklam
Reklam

HER YER ÇÖP YIĞINI!

HER YER ÇÖP YIĞINI!
  • 09.06.2019
Reklam

Gökçetepe Sahili’nde alınmayan çöpler şikayet konusu oldu. Çöp konteynerleri dolup taşarken, etrafı da çöp yığını haline geldi.

Konuyla ilgili şikayetlerini dile getiren vatandaşlar, “Görüntü kirliliği bir yana, etrafa yayılan pis kokudan balkonlarımızda oturamıyoruz, penceremizi açamıyoruz. Sokak hayvanları da çöpleri dağıtıyor ve her yer çöp içinde. Daha sezon başında böyle bir manzara ile karşılaşmak oldukça rahatsızlık verici. Çöp vergisini alıyorlarsa eğer hizmeti de verecekler. Bu sıcak havada çöpler bekletilir mi?” şeklinde konuştu.

Bir vatandaş ise, gün içinde çöp arabasının sahile geldiğini ancak bazı yerlerdeki çöpleri alıp, çoğunun alınmadığını öne sürdü.

Bu konuda da tepkisini dile getiren vatandaş, “Çöp arabası sahile kadar geliyor ancak iki yerden çöpü alıp gidiyor. Buraya kadar geliyorsun, mazot yakıyorsun, neden çöplerin tamamını almıyorsun? Günlerdir çöplerimiz alınmıyor ve kokudan duramaz olduk. Çöplerimizi almıyorsanız, çöp vergisini de almayın! Vermediğiniz hizmetin karşılığını hangi gerekçe ile talep edeceksiniz?” diyerek, ilgilileri göreve davet etti.

Öte yandan, Çamlıca köyünde de çöplerin alınmadığı gözlendi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ