Reklam
Reklam

HIRSIZ MI, SAPIK MI?

HIRSIZ MI, SAPIK MI?
  • 09.09.2020
Reklam

Keşan’da yaşanan olayda, bir erkek şüphelini ‘su tahlili yapıyorum’ diyerek evlere girdiği ve içeride bazı tuhaf hareketlerde bulunduğunu öğrenildi.

Konuyla ilgili olarak sitemizi arayan bir kadın, anneannesiyle birlikte evde bulunan oğlunun, su faturası yazan belediye personeli sanarak şüpheli kişiyi içeriye aldığını ifade etti ve yaşananları şöyle anlattı: “Ben ve eşim işte olduğumuz için 10 yaşlarındaki oğlum evde anneannesiyle birlikte kalıyordu. Saat 15.30 sıralarında apartmanın kapısına gelen 30 yaşlarındaki bir erkek şahıs, ‘su tahlili yapıyorum’ gibi ifadede bulunmuş. Oğlum da su faturası yazılacağını sanarak bu kişiyi önce apartmanın içerisine sonra da eve almış. İçeriye giren şüpheli, oğluma ‘gözlerin kime benziyor, seni kim yarattı’ gibi sorular sorarak şüpheli hareketlerde bulunmuş. Oğlum durumu bana telefonla bildirmesi üzerine hızlı bir şekilde eve gittim. 30 yaşlarında ve çakır gözlü olan adama, içeriye neden girdiğini sordum. Abuk subuk sözler sarf eden kişinin mutfaktaki masanın üzerinde bulunan poğaçaları yediğini, banyodaki tüm deterjanları labavoya döktüğünü, diş fırçalarıyla bir şeyler yaptığını fark etti. Durumu hemen polise bildirdim ve adama bağırmaya başladım. Polisi aradığımı duyan adam, koşarak içeriden çıktı ve kaçtı. Hırsız mıdır, sapık mıdır? Çok korktuk. Aynı kişinin dini konulardan bahsederek ve <fal bakıyorum> diyerek başka evlere de girdiğini duydum.”

Söz konusu kişinin yakalanması için polisi seferber olması gerektiğini belirten kadın, evinde çocuğunu yalnız bırakan ebeveynlere de bu konuda dikkatli olmaları ve çocuklarını sık sık uyarmalarını istedi.

Bugün Aşağı Zaferiye Mahallesi’nde yaşanan köpeklerin öldürülmesi olayında da sokak hayvanlarının bu kişi tarafından zehirlenebileceği kaydedildi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ