Reklam
Reklam

HİSACIKLIOĞLU: “İBRAHİM BAŞKAN, ÇALIŞKAN VE YÜREĞİ BÜYÜK İNSANDI”

HİSACIKLIOĞLU: “İBRAHİM BAŞKAN, ÇALIŞKAN VE YÜREĞİ BÜYÜK İNSANDI”
  • 04.05.2021
Reklam

TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, COVID-19’a karşı verdiği yaşam mücadelesini kaybeden İpsala Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Girgin’in, ailesine ve borsa yöneticilerine taziye ziyaretinde bulundu.

Bugün İpsala’ya gelen Hisarcıklıoğlu, İpsala Ticaret Borsası’na giderek

burada borsa yöneticilerine başsağlığı dileklerinde bulundu.

Rifat Hisarcıklıoğlu’nu, protokol üyeleri ve İpsala Ticaret Borsası Meclis Başkanı Necati Görür ile  borsa yöneticileri karşıladı.

Başkan Hisarcıklıoğlu, İbrahim Girgin’in vefatından dolayı büyük üzüntü duyduklarını ifade etti.

İpsala Ticaret Borsası’nın Keşan-İpsala karayolu üzerindeki yeni binasının açılışını pandemiden sonra yapmayı planladıklarını belirten Hisarcıklıoğlu, “Öncelikle hepinizin başı sağ olsun. Allah mekanını cennet etsin. Çalışkan, hayırlı ve yüreği büyük insandı. Camia olarak kaybımız büyüktür.” diyerek salondakileri İbrahim Girgin ruhuna fatiha okumaya davet etti.

Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun taziye ziyaretine, İpsalalı yöneticilerin yanı sıra Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası ile Keşan Ticaret Borsası yöneticileri de katıldı.

Ziyaretin ardından Belediye Başkanı Helvacıoğlu tarafından Hisarcıkloğlu’na, İbrahim Girgin’le olan fotoğraf hediye etti.

Rıfat Hisacıklıoğlu ve beraberindeki yöneticiler, İbrahim Girgin’in Aliço Pehlivan köyündeki ailesini ve çalışanlarına da taziye ziyaretinde bulundu.,

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ