Reklam
Reklam

“Hizmet nerede, millet nerede, biz oradayız”

“Hizmet nerede, millet nerede, biz oradayız”
  • 02.07.2019
Reklam

İl Genel Meclisinin AK Partili üyeleri Halil Bayazıt ve İsmail Keleş, geçtiğimiz hafta sonunda yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi aktardı.

Her zaman olduğu gibi yine yoğun bir hafta sonu geçirdiklerine dikkat çeken Bayazıt ve Keleş, Karacaali köyünde yağmur ve şükür duasına katıldıklarını, Altıntaş köyünde yapılacak olan Sağlık Ocağını yerinde incelediklerini bildirdi.

Halil Bayazıt ve İsmail Keleş, şunları söyledi: “Doktorlarımız haftalık olarak köylerimize geldiğinde konaklayacak yerleri ne kadar elverişli olursa, halkımıza da hizmeti o kadar daha güzel olur. Bizler de bu amaçla sağlık evi eksik olan köylerimizde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Prefabrik yapıdan oluşan sağlık evleri; engelli rampası, tuvaleti, muayene odası, banyosu olmak üzere eksik olan köylerimizde temin edilip hizmete açılacaktır.”

Bayazıt ve Keleş, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal’ın da katılımı ile şiddetli yağış sonrası meydana gelen hasarı yerinde incelemek üzere Gökçetepe köyüne gittiklerini ve Gökçetepe Köyü Muhtarı Abdullah Kemik‘ten bilgi aldıklarını bildirdi.

“Çok şükür ki mal ve can kaybı yok. Yağmurun yoğunluğundan yollarda miller oluşup, yolları kapatmış. Köprü altlarında ve dere ağızlarında yine suyun yoğunluğundan hasarlar oluşmuş. Suyun çekilmesi ile birlikte hasarlı olan yerleri tamir edeceğiz.” diyen Halil Bayazıt ve İsmail Keleş, Gökçetepe köyü halkına da geçmiş olsun dileklerini iletti ve “AK Partili İl Genel Meclisi üyeleri olarak her zaman milletimizin yanındayız. Hizmet nerede, millet nerede, biz ordayız.” şeklinde konuştu.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ