Reklam
Reklam

İHALELER İPTAL OLDU

İHALELER İPTAL OLDU
  • 14.06.2019
Reklam

Keşan Belediyesine ait Erikli Sahili’ndeki çay bahçesinin ve tuvaletin ihalesi yeniden yapılacak.

Bilindiği gibi, Erikli Sahili’ndeki çay bahçesi ve tuvalet, 28 Mayıs 2019 tarihinde ihaleye çıkarılmıştı. Erikli Sahili’ndeki çay bahçesinin ihalesi yıllık 275 bin TL olmak üzere 2 yıllığına, Erikli Sahili’ndeki tuvalet ihalesi de yıllık 60 bin TL bedelle kiralanmıştı.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve encümen üyeleri huzurunda sosyal medyadan da canlı olarak yapılan ihalede; Erikli çay bahçesini Ayşe Uysal adına Vekili Ulukan Tanrıverdi yıllık 275 bin TL bedelle 2 yıllığına, Erikli Sahili’ndeki tuvaletin ihalesini de aylık 5 bin TL bedelle yıllık 60 bin TL’ye Yaşar Kabayel kazanmıştı.

İHALE BEDELLERİ ÖDENMEDİ

Öte yandan, bugün ihale bedellerinin ödenmesinin son günüydü ancak ne çay bahçesinin ne de tuvaletlerin bedeli ödenmedi. Bu nedenle de ihaleler iptal edildi.

YENİDEN İHALE EDİLECEK

Erikli Çay Bahçesi ile tuvaletlerin, ay sonuna kadar yeniden ihaleye çıkarılacağı öğrenildi.

SEZONUN YARISI GİTTİ!

Ramazan Bayramında faaliyete geçmeyen ve bu nedenle mağduriyetlerin yaşanmasına neden olan çay bahçesi ile tuvaletlerin ihalelerinin ay sonuna kalması da beraberinde bazı soru işaretlerini getirdi. 3 ay süren yaz sezonunun 1 ayı bittikten sonra ihalelere katılım olup olmayacağı da merak konusu oldu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ