Reklam
Reklam

İMAMOĞLU EDİRNE’DE KEŞANLILARI DA UNUTMADI…

İMAMOĞLU EDİRNE’DE KEŞANLILARI DA UNUTMADI…
  • 09.07.2019
Reklam

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Keşan İlçe Başkanlığı tarafından, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun 658. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerini izlemek üzere geldiği Edirne ziyareti ile ilgili açıklama yapılırken, Keşanlılara da selamı iletildi.

İmamoğlu’nun, öncelikle CHP İl Başkanlığını ziyaret ettiği kaydedilen açıklamada, şöyle denildi: “İzdiham nedeniyle parti binasına zor giren İmamoğlu burada partililere seslendi.

Görüşmelerde Keşan İlçe Başkanı  Heves Yıldız ve Keşan Gençlik Kolları Başkanı Emre Şevik de hazır bulundu. Ardından 658. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri  programına da katılarak yaklaşık  3 saat güreşleri  izledi. Kırkpınar alanına girişte tribünlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan İmamoğlu, sık sık ‘Ekrem Başkan’ tezahüratları yapıldı. Stadyumdan ayrılırken de vatandaşların sevgi gösterileri nedeniyle zor anlar yaşadı.

‘Sadece başarıya odaklandık , Türkiye’nin neresinde olursak olalım birbirimize destek olursak memleketimizi  hayal ettiğimiz güzel bir memleket yapma konusunda büyük bir başarıyı elde edebiliriz. Bu başarıyı bizden sadece CHP’liler beklemiyor, Türkiye Cumhuriyetinin her vatandaşı bekliyor.’ şeklinde konuşan Ekrem İmamoğlu, tüm Keşanlılara da selamlarını gönderdi.  İmamoğlu bölgede olmaktan dolayı memnun olduğunu ve ileriki süreçte de başkanlık yapmış iki şehrin bağlarını güçlendireceğini söyledi .”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ