Reklam
Reklam

İNTERNETLE BERABER DÜŞME SAYISI DA HIZLANDI!

İNTERNETLE BERABER DÜŞME SAYISI DA HIZLANDI!
  • 25.07.2020
Reklam

Aşağı Zaferiye Mahallesi Anafartalar Caddesi’nde yapılan kablo çalışmasının ardından kaldırımda bırakılan tahribat nedeniyle yayalar zor duruma düşürüldü.

malat

Türk Telekom’a ait firmaların kaldırım taşlarını sökerek fiber kablo döşediği ancak döşemenin ardından yerine konulan taşlarda seviye farkı nedeniyle her gün birkaç yayanın düştüğü iddia edildi.

Her gün aynı manzara ile karşılaşmaktan üzüntü duyan esnaf ise, çareyi kod farkı olan bölüme yayaların basmaması için tabure koyup ip çekerek önlem almakta buldu.

Konuyla ilgili muhatap bulamadıklarını ve çözüm istedikleri mercilerden de cevap alamadıklarını belirten cadde esnafı, sitemize ulaşarak yardım istedi.

Cadde esnafı, “Her gün mutlaka birkaç vatandaşımızın düşmesine şahit oluyoruz. Kaç tane yaşlı vatandaşımız ayağını kırdı. Baktık ilgililer duyarlılık göstermedi, biz de kod farkı olan bölüme, önlem olarak tabure koyup ip çektik. Ancak aşağı yukarı 100 metre bir bölüm bu şekilde olduğu için burada düşmesi yukarıda düşüyor. İlgililerin bir an önce bu kod seviyesini indirip, kaldırımımızı eski haline getirmesini istiyoruz.” dedi.

Cadde esnafı ayrıca, yaptıkları çalışma sonrası kaldırımı bu hale getiren kurum işçilerine de tepki gösterdi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ