Reklam
Reklam

KARARLARI, BU KEZ DE ODA GENEL SEKRETERİ DUYURDU

KARARLARI, BU KEZ DE ODA GENEL SEKRETERİ DUYURDU
  • 09.09.2020
Reklam

Keşan Kaymakamı Cemalettin Yılmaz’ın başkanlığını yaptığı ve ilçe için önemli tedbirlerin alındığı Keşan İlçe Hıfzısıhha Kurulu’nun kararlarını bu kez de oda genel sekreteri duyurdu.

Dünya genelini etkisi altına alan ve ülkemizin yanı sıra tüm insanlığı ilgilendiren COVİD-19’a karşı sürdürülen mücadele kapsamında, gerek hükümet gerekse hıfzısıhha kurulları zaman zaman önemli kararlar alıyor.

Önceki aylarda Keşan İlçe Hıfzısıhha Kurulu’nun aldığı kararları basın aracılığıyla kamuoyuna Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu paylaşıyordu.

Bu kez de toplantıda yer almayan Keşan TSO Genel Sekreteri Erdem Başak, Keşan İlçe Hıfzısıhha Kurulu’nun son toplantısıyla ilgili açıklama yaparak, hem alınan önemli kararları duyurdu hem de ilgili oda üyeleri ile vatandaşlara uyarılarda bulundu.

Konuyla ilgili olarak daha önce de yapılan eleştirilerde, Keşan için alınan bu gibi önemli kararların neden Keşan İlçe Hıfzısıhha Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Keşan Kaymakamı tarafından açıklanmadığı sorulmuştu.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ