Reklam
Reklam

KARASİNEK TURİZMİ!..

Neşe Tosun
Neşe Tosun
  • 01.07.2019

Bu sene de böyle olsun be ya!.. Maşallah her türlüsünü ağırladık!.. Neler görüp geçirmedi bu Saros Körfezi… Davul patlayana kadar vurduk!.. ‘Duyduk duymadık kalmasın.’ dedik… Herkesi çağırdık… Altyapımız yoktu, suyumuz kendimize kadardı, otel, pansiyon desen sayılı… Ama olsun… Çok misafirperveriz ya(!) yine de çağırdık… Masmavi suyumuzun rengini değiştirene kadar çağırdık!.. İnci tanesi kumumuza gübre (insan gübresi!) karıştırana kadar çağırdık!.. Valla öyle bir çağırdık ki, hayvanları bile kaçırttık!..

Eee şimdi insanlar bitti, özellikle de Erikli Sahilini karasinekler bastı!.. E bırakın hayvancıklar da nasibini alsın biraz be ya!..

Ha bu arada, Saros’u yine masaya yatırmaya kalkarsanız sayın ilgililer, ‘Karasinek turizmi’ni de sakın atlamayın!.. ‘Özellikle ilaçlamadık!’ dersiniz… Yeni bir vizyon yeni bir ses getirmek için!.. Hadi bakalım… KARASİNEK TURİZMİ şimdiden hayırlı olsun!.. Sezon bu sene daha bir renkli başladı!.. Sonunu şimdiden iple çekiyorum!..

Ha bu arada şeytan beni yine dürttü!.. Acaba Erikli Sahilindeki keşmekeşe karşın, bizim idareciler özellikle mi bu taktiği uyguladı dersiniz… Hani ağzınıza açamayın, yoksa karasinek kaçar misali!.. Benden duymuş olmayın ama bu da bir susturma tekniği olabilir!.. Saygılarımla…

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ