Reklam
Reklam

KARATEPE: “BİR GURURU DAHA YAŞIYORUZ”

KARATEPE: “BİR GURURU DAHA YAŞIYORUZ”
  • 22.07.2020
Reklam

2019-2020 Futbol Sezonu 1. Amatör Küme Edirne Şampiyon’u olan Keşan İdman Yurdu Spor’un şampiyonluk kupası bugün verildi.

Atatürk Parkı’nda düzenlenen ve saat 13.30 sıralarında başlayan toplantıya; Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Edirne ASKF Yönetim Kurulu üyesi Emre Alp, Keşan İdmanyurdu Spor Kulübü Başkanı Taner Karatepe ve kulüp yöneticileri, Keşan’daki bazı spor kulüpleri başkanları ile basın mensupları katıldı.

KARATEPE: “2. YILIMIZDA 2. KUPAMIZI ALIYORUZ”

“Bugün bir gururu daha yaşıyoruz. Görevdeki 2. yılımızda 2. kupamızı alıyoruz.” diyerek konuşmasına başlayan Karatepe, “Bu kupanın kazanılmasında emeği geçen Yönetim Kurulu’na, teknik heyete ve sporcularımıza teşekkür ediyorum. Belediye Başkanımız da sezon boyunca her zaman yanımızda oldu. Alt yapı maçlarımıza dahi geldi. İzleyemediği maçların ardından telefonla arayarak tebrik etti. Bize büyük bir güç verdi sezon içerisinde. Belediye Başkanımız spor kulüplerinin yanında olmadığı sürdürdüğü sürece Keşan’dan BAL liginde bile takımlarımız olabilir. Kupayı kazanmak için ter döken oyuncu kardeşlerime cani gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.

HELVACIOĞLU: “KEŞAN İDMANYURDU SPOR TAKIMIMIZI KUTLUYORUM”

Daha sonra konuşan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu da, “Futbolun siyaseti, dili ve ırkı olmaz. Pandemi nedeniyle seyircisiz futbol oynanıyor, görüyorsunuz tadı yok. Futbol çok kıymetli bir spor dalı. Tüm dünyanın ortak dili ve ortak bir oyunudur. Keşan İdmanyurdu Spor takımımızı kutluyorum, başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Keşan Atatürk Stadı’nın yenilenmesinin ardından Keşan’daki spor kulüplerine yakışır bir tesis olacağını dile getiren Başkan Helvacıoğlu, Keşan’ı spor ve tesis anlamında daha da gelişeceğini söyledi.

Edirne ASKF Yönetim Kurulu üyesi Emre Alp de Keşan İdmanyurdu Spor’a başarılar dileyerek, şampiyonluk kupasını Taner Karatepe’ye verdi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ