Reklam
Reklam

KARATEPE: “GENEL MERKEZİN ALDIĞI KARARI KABUL ETMEM İMKANSIZDIR”

KARATEPE: “GENEL MERKEZİN ALDIĞI KARARI KABUL ETMEM İMKANSIZDIR”
  • 08.04.2023
Reklam

Demokratik Sol Parti (DSP)’nin Cumhurbaşkanlığı ve28. Dönem Milletvekilliği seçiminde Cumhur İttifakı’na desteklemesi, Keşan’da istifayı getirdi.

DSP’nin, 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde Cumhur İttifakı’nı destekleyeceği açıklandı.

DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, dün yaptığı açıklamada parti olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın desteklenmesi yönünde karar çıktığını söylemişti.

Bunun üzerine dün gece geç saatlerde sosyal medya hesabından paylaşım yapan DSP Keşan İlçe Başkanı Taner Karatepe, görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Karatepe paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Sevgili dostlarım 48 yaşındayım. Bu 48 yılın 40 yılı yani akli melekelerim oluştuğu zaman diliminde şu ana kadar ailemin bana öğrettiği en temel ilke Mustafa Kemal Atatürk sevgisi ve memleket sevdasının içinde olduğu memleket sevgisiydi. Yaklaşık 3 yıldır yürüttüğüm Keşan DSP İlçe Başkanlığı görevimden bugün itibarı ile istifa ediyorum. Genel merkezin aldığı kararı kabul etmem imkansızdır. Gelecek güzel günlerde buluşmak dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ