Reklam
Reklam

KARATEPE: “İLÇE TEŞKİLATI OLARAK MİLLET İTTİFAKI’NI DESTEKLEYECEĞİZ”

KARATEPE: “İLÇE TEŞKİLATI OLARAK MİLLET İTTİFAKI’NI DESTEKLEYECEĞİZ”
  • 08.04.2023
Reklam

DSP’de cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde Cumhur İttifakı’nı destekleme kararının alınmasının ardından, görevinden istifa eden DSP Keşan İlçe Başkanı Taner Karatepe ve yönetimi, bugün basın toplantısı düzenledi.

Parti bürosunda düzenlenen basın toplantısı, saat 12.00’de başladı.

Basın toplantısında konuşan Karatepe, “İlçe teşkilatı olarak, Mustafa Kemal Atatürk’ün çizdiği laik, demokrat ve aydınlık Türkiye yolunu benimseyerek, çocuklarımızın ve ülkemizin geleceği için Millet İttifakı’nı destekleyeceğiz.” dedi.

Taner Karatepe, açıklamasında şunları söyledi: “Çocuklarımızın ve bizlerin gelecek aydınlık günlerimiz adına kurtuluş savaşı verdiğimiz bu günlerde, Genel Başkanımız Önder Aksakal ve ekibinin, ‘Cumhur İttifakı’nı destekleyeceğiz’ açıklamasını asla ama asla kabul etmemiz mümkün değildir.

Bizlerin yolu Mustafa Kemal Atatürk’ün çizdiği laik, demokrat ve aydınlık Türkiye yoludur. Bizler hiçbir çıkar gözetmeden siyaset yapmaya çalışan insanlarız. Bundan sonra da hiçbir çıkar gözetmeden çocuklarımıza aydınlık bir Türkiye armağan etmek için mücadeleye devam edeceğiz. İlçe Teşkilatımız olarak aldığımız karar gereği bu seçimde Millet İttifakı’nı destekleyeceğiz.”

https://www.facebook.com/selim.sen.188/videos/615799996695908?idorvanity=2233957033536467

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ