Reklam
Reklam

KAYMAKAM ÖZDER’DEN DUYGU YÜKLÜ VEDA KONUŞMASI…

KAYMAKAM ÖZDER’DEN DUYGU YÜKLÜ VEDA KONUŞMASI…
  • 21.07.2020
Reklam

Yaklaşık 5 yıldır Keşan Kaymakamlığı görevinde bulunan ve 14 Temmuz 2020 tarihli Kaymakam atama kararnamesi ile Antalya/Döşemealtı Kaymakamlığına atanan Kaymakam Nuri Özder için dün akşam veda yemeği verildi.

Bahçeköy’deki bir restaurantta verilen yemeğe; Kaymakam Özder’in yanı sıra Tugay Komutanı Öztürk Mustafa Yılmaz, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Beyendik Belediye Başkanı Muhammet Örnek, Yenimuhacir Belediye Başkanı Mustafa Türker, bazı hakim ve savcılar, Edirne İl Genel Meclisi üyeleri, siyasi parti temsilcileri, kurum ve daire amirleri ile muhtarlar katıldı.

 

Yemekte açılış konuşmasını yapan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, hem Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı hem de Belediye Başkanlığı görevi içerisinde Kaymakam Özder ile 5 yıla yakın bir süre çalışma imkanı bulduğunu belirterek, desteklerinden ötürü kendisine teşekkür etti.

Özder’in Keşan’da en uzun görev yapan Kaymakamlardan biri olduğuna da işaret eden Helvacıoğlu, birçok projede birlikte fikir alışverişinde bulunduklarını kaydetti.

Kaymakam Özder’e yeni görev yerinde de başarı dileyen Başkan Helvacıoğlu, her zaman kendisini Keşan’a beklediklerini ve kapılarının açık olduğunu söyledi.

Helvacıoğlu’nun ardından Keşan Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Abdullah Kemik, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Muhtarı Bayram Ali Kalfalar, Beyendik Belediye Başkanı Muhammet Örnek de duygu ve düşüncelerini ifade ederek, Kaymakam Özder’i tanımaktan mutlu olduklarını belirterek, desteklerinden ötürü ve uyumlu çalışma sistemi için teşekkür etti.

Daha sonra mikrofona davet edilen Keşan Kaymakamı Nuri Özder de veda yemeğine katılan tüm konuklara teşekkür ederken, Keşan halkını tanımaktan da büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Keşan’dan güzel anılarla ayrıldığını ve elinden geldiğince herkesle iyi ilişkiler içerisinde ve destek olmaya çalıştığını vurgulayan Özder, bilmeden bir hata ya da kusur işlediyse de özür diledi.

Keşan’da görev yaptığı için mutlu, ayrılacağı için de hüzünlü olduğunu ifade eden Nuri Özder, ailesinin özellikle de kızlarının Keşan’dan ayrılacakları için üzgün olduğunu belirtti.

Özder, Antalya/Döşemealtı’na yolu düşen tüm Keşanlıları ağırlamaktan onur duyacağını da söyledi ve haklarını helal etmelerini istedi.

Akhoca Köyü Muhtarı Emrullah Meriç de, Kaymakam Özder adına yazdığı şiirini okuyarak, yemeğe ayrı bir renk kattı.

Konuşmaların ardından Keşan Kaymakamı Nuri Özder’e çeşitli hediyeler de takdim edildi.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ