Reklam
Reklam

KEŞAN BELEDİYE MECLİSİ 17 MAYIS’TA TOPLANACAK

KEŞAN BELEDİYE MECLİSİ 17 MAYIS’TA TOPLANACAK
  • 11.05.2021
Reklam

Keşan Belediye Meclisinin Mayıs ayı olağan toplantısı, 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü gerçekleştirilecek.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu başkanlığında yapılacak toplantı, Belediye Meclis Salonu’nda saat 15.00’te başlayacak.

Pandemi tedbirleri kapsamında Meclis toplantısına izleyici kabul edilmeyecek.

Toplantıda görüşülecek olan gündem maddeleri şu şekilde:

1- Belediyenin 2020 Yılı Kesin Hesaplarının görüşülerek karara bağlanması.

2- İsim Belirleme Komisyonundan gelen Komisyon Raporunun görüşülerek karara bağlanması.

3- Belediyeye ait Kira ve İşgaliye Alacaklarına COVID-19 Kapsamında Destek yapılması hususunun görüşülerek karara bağlanması.
4- Mücavir alanları Erikli Sahili’ne getirilecek içme ve kullanma suyu için abonelerden su bağlantı bedelinin tespit edilmesi hususunun görüşülerek, karara bağlanması.

5- İller Bankası A.Ş.nin Altyapı ve Üstyapı İşlerinde Kullanılmak Üzere Belediyeye Göndermiş olduğu 1.000.000,00 (Bir milyon TL)’sı hibenin kabul edilmesi hususunun görüşülerek karara bağlanması.

6- Belediyenin de üyesi olduğu Edirne Saros Turizm Merkezi Turizm Altyapı Hizmet Birliğine ait faaliyetlerin, Keşan Merkez ve Mücavir Alanlarda daha etkin bir şekilde yürütülmesi için protokol hazırlanması ve hazırlanan protokolün imzalanması için Belediye Başkanı Mustafa Helvacioğlu’na yetki verilmesinin görüşülerek karara bağlanması.

7- Belediyenin elinde mevcut olan Memur Norm Kadrolarındaki (II) Sayılı Boş Kadro Değişiklik Cetvelinin görüşülerek, karara bağlanması.

8- Mücavir alanı Erikli Sahili’nde (Duraklı Büfe Alanının) 10 yıla kadar kiralama ihalesine çıkartılması yetkisinin Belediye Encümenine verilmesi hususunun görüşülerek karara bağlanması.

9- Dilek ve temenniler.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ