Reklam
Reklam

KEŞAN BELEDİYESİ DEZENTEFTE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

KEŞAN BELEDİYESİ DEZENTEFTE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR
  • 25.11.2020
Reklam

Keşan Belediyesi, COVİD-19’la mücadele kapsamında gerçekleştirdiği çalışmalara, bugün de toplu taşıma araçlarını dezenfekte ederek devam etti.

Keşan Belediyesi Veterinerlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından, S.S. 25 Nolu Keşan Şehiriçi Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ne bağlı araçları dezenfekte edildi.

Konuyla ilgili olarak bilgi veren Veterinerlik İşleri Müdürü Serkan Doğru, Keşan Belediyesi olarak koronavirüs mücadelesine devam ettiklerini ifade ederek, “Çalışmalar kapsamında toplu taşıma araçlarının dezenfeksiyonunu gerçekleştiriyoruz. Bugüne kadar toplu taşımada kullanılan tüm araçların dezenfektanını yaptık. Bugün yine ‘M-S’ plakalı araçların dezenfektanını yapıyoruz. İlçe Halk Sağlığı Müdürlüğünden bize iletilen pozitif vakaların adreslerinin ilaçlanması, iş yerlerinin ilaçlanması da dahil olmak üzere mücadelemize aktif bir şekilde devam ediyoruz. Aynı zamanda eski itfaiye binamızın bahçesinde dezenfekte dağıtımına devam ediyoruz. Vatandaşlarımız bu hizmetimizden yararlanarak kendi dezenfeksiyonunu sağlayabilirler. Keşan Belediyesi olarak bu süreçte vatandaşımızın yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ