Reklam
Reklam

KEŞAN BELEDİYESİNDE, CORONA VİRÜSE KARŞI MASKELİ VE DAVETSİZ NİKAH…

KEŞAN BELEDİYESİNDE, CORONA VİRÜSE KARŞI MASKELİ VE DAVETSİZ NİKAH…
  • 06.04.2020
Reklam

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Corona Virüsü (Kovid-19) tedbirleri kapsamında, bugün nikah kıydı.

Helvacıoğlu, Keşan Belediyesi Evlendirme Birimi’ne başvuran; Gözde Çalık ve İlker Keskin Çifti’nin nikahlarını corona virüs hassasiyeti ile kıydı.

Keşan Belediyesinde sosyal mesafe kuralına uyup maske takılarak kıyılan nikahlarda iki şahit haricinde başka misafirin kabul edilmediğini belirten Mustafa Helvacıoğlu, çifte, sağlıklı ve mutlu bir ömür diledi.

Helvacıoğlu, “Nikah kıydıracak çiftlerimizin aileleri ve yakınları, çiftlerimizin en mutlu mutlu gününde yanlarında olarak destek olmak istiyorlar. Ancak bu şu anda ne yazık ki mümkün değil. Tüm dünya ve ülkemiz çok zor bir dönemden geçiyor. Eğer kurallara harfiyen uyarsak bugünler de geçecek ve bu nikahlar bir anı olarak kalacak. Keşan Belediyesi olarak ilk günden beri korona virüs önlemleri konusunda titizlikle çalıştık, bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. Hem nikah kıymak için gelen çiftlerimizin hem de çalışanlarımızın sağlığı açısından gerekli bütün önlemleri aldık. Çiftlerimiz hem kendi sağlıkları, hem de yakınlarının sağlıklarını tehlikeye sokmamak için maskeli olarak nikahlarını kıydırıyorlar. Hem kendi hem de çevremizdeki kişilerin sağlığını düşünmek zorundayız. Duyarlılık gösteren çiftlerimize çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ