Reklam
Reklam

KEŞAN BELEDİYESİ’NİN KADINLARI, 8 MART’TA İZİNLİ OLACAK

KEŞAN BELEDİYESİ’NİN KADINLARI, 8 MART’TA İZİNLİ OLACAK
  • 07.03.2022
Reklam

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ nedeniyle yayımladığı mesajında, 8 Mart’ı her yıl olduğu gibi bu yıl da ‘sözde değil özde’ kutladıklarını belirterek, “Birkaç sürpriz hazırladık. Türkiye’de örnek olacak bir uygulama başlatıyoruz.” dedi.

8 Mart’ta şehir içi ulaşım yüzde 35 indirimli olacak

8 Mart’a özel hazırlanan sürprizleri sıralayan Helvacıoğlu, Keşan Şoförler ve Otomobilciler Odası, S.S. 25 No’lu Keşan Şehiriçi Minibüsçüler Kooperatifi ve Belediye iş birliğinde, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde sabah 08.00’den akşam 20.00’ye kadar şehir içi minibüslerinin kadınlara %35 indirim uygulayacağını belirtti.

8 MART’TA KEŞAN BELEDİYESİ KADIN PERSONELLERİ İZİNLİ OLACAK

8 Mart’ta kadın personellerin izinli olacağını duyuran Helvacıoğlu; “Huzurun ve sağlıklı bir toplumun temel taşı olan değerli kadınlarımız kadın personelimizi de unutmadık. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde çalışan tüm kadın personelimize bugünü doya doya yaşasınlar, kendilerini daha da özel hissetsinler diye izine gönderiyoruz.” dedi.

Açıklamasının sonunda Başkan Helvacıoğlu, Keşanspor Düğün Salonu’nda 15.30’da düzenlenecek etkinliğe de tüm kadınları davet etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ