Reklam
Reklam

KEŞAN BELEDİYESİNİN KÜLTÜR GEZİLERİ DEVAM EDİYOR

KEŞAN BELEDİYESİNİN KÜLTÜR GEZİLERİ DEVAM EDİYOR
  • 13.11.2023
Reklam

Keşan Belediyesi, 12 Kasım 2023 Pazar günü düzenlediği gezi programı kapsamında, 100 Keşanlıyı Bursa’da gerçekleştirilen “Trakyalılar Buluşması”na götürdü.

Geziye katılan vatandaşlar, program kapsamında Ulu Cami, Panaroma Müzesi, Emir Sultan Camii’ni ziyaret etti.

Tarihi mekanların ziyaret edilmesinin ardından program “Trakyalılar Buluşması” ile devam etti.

Saat 19.00 sıralarında başlayan programa Türkiye’nin dört bir yanından katılan Trakyalılar doyasıya eğlenirken, tanışma ve kaynaşma imkanı buldu.

HELVACIOĞLU, 100 KEŞANLIYI BURSA’YA YOLCU ETTİ

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, geziye katılan vatandaşları, 12 Kasım Pazar günü saat 07.00’da Bursa’ya uğurladı.

Keşan Belediyesi olarak yeni dönemde kültür turlarına verdikleri öneme dikkat çeken Helvacıoğlu, “Hemşehrilerimizin günlük hayatın stresinden uzaklaşmalarını, eğlenmelerini, farklı şehirler görmelerini sağlayan gezilerimiz yoğun ilgiyle devam ediyor. Daha önce İstanbul, Edirne, Balıkesir, Ankara başta olmak üzere farklı şehirlere geziler düzenlemiştik. Vatandaşlarımızı bu defa Bursa’ya gönderiyoruz.  Tarihi mekanları ziyaret edecekler ve ‘Trakyalılar Buluşması’nda doyasıya eğlenecekler. Gezilerimiz ile daha çok şehirler göreceğiz. Her zaman vatandaşımızın yanında, yarınında, umutlarında beraber olmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ