Reklam
Reklam

KEŞAN BELEDİYESİNİN SPOR ETKİNLİĞİ BAŞLADI

KEŞAN BELEDİYESİNİN SPOR ETKİNLİĞİ BAŞLADI
  • 18.06.2021
Reklam

Keşan Belediyesi “Sağlık için hareket et” sloganı ile “Sağlıklı yaşam için egzersiz” etkinliği başladı.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada; hafta için Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri 08.45-10.00 saatleri arasında Mehmet Gemici Cennet Bahçesindeki etkinlik, bugün başladı.

Etkinlik öncesi konuşan Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Andaç Gedik şunları söyledi: “Pandemi nedeniyle bir süre ara verdiğimiz Aktif Ol Zinde Kal Egzersizlerimize tekrar start veriyoruz. Mürvet hocamız eşliğinde Mehmet Gemici Cennet Bahçesine gelen vatandaşlarımızla egzersizlerimize başlayacağız. Pazartesi Çarşamba ve Cuma günleri 09.00-100 saatleri arasında bu etkinliğimiz devam edecek. Spor alanlarımızda bakım onarım ve tadilatlar devam ediyor. Bu tadilat ve onarımlar bittikten sonra Kapalı Spor Salonumuzda, statta da etkinliklerimiz olacak. Aynı zamanda yelken etkinliklerimize de başlayacağız. Erikli’de Yelken Kulübü’nde hazırlıklarımız tamamladık. Orada da windsurf eğitimlerine başlamış bulunmaktayız. Bu eğitimlere katılmak isteyen Kültür Müdürlüğümüze ve Erikli’deki Yelken Kulübümüze kayıtlarını yaptırabilirler.”

Gedik’ten sonra söz alan Mürvet Buruk da, “Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri buradayız. Buraya gelemeyenler de ekran başından sosyal medya hesaplarımızı takip ederek, bizlere evlerinden katılabilirler. Mutlu kalın, kalmayın ama her zaman sporla kalın.” şeklinde konuştu.

Daha sonra etkinliğe katılan 35 kadın, Mürvet Buruk eşliğinde yaklaşık 1 saatlik egzersiz çalışmasını gerçekleştirdi.

Kadınlar da bu çalışmaların yeniden başlamasından mutluluk duyduklarını belirterek, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na teşekkür etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ