Reklam
Reklam

KEŞAN DEVLET HASTANESİNE 5 DOKTORUN ATAMASI YAPILACAK

KEŞAN DEVLET HASTANESİNE 5 DOKTORUN ATAMASI YAPILACAK
  • 01.09.2022
Reklam

TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, münhal kadroları duyurdu.

Aksal, Edirne’de Sağlık Bakanlığı 106. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü kapsamında münhal kadrolarımız açıklandığını bildirdi.

Fatma Aksal, Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesine; 1 Anesteziyoloji ve Reanimasyon, 1 Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, 1 Beyin ve Sinir Cerrahı, 1 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, 1 Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, 1 Tıbbi Biyokimya, 1 Üroloji uzmanlıkları, Keşan Devlet Hastanesine; 1 Deri ve Zührevi Hastalıkları 1 Göz Hastalıkları, 2 İç Hastalıklar, 1 Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı, Uzunköprü Devlet Hastanesine; 1 Genel Cerrahi, 1 Kadın Hastalıkları ve Doğum, 1 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanlıkları başta olmak üzere 106. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü kurasında Edirne’ye; kamu hastanelerine, ilçe entegre hastanelerine, ilçe sağlık müdürlüklerine, toplum sağlığı merkezlerine, Acil Sağlık İstasyonlarına ve Trakya Üniversitesine olmak üzere 19 uzman hekimi, 57 pratisyen hekimi ataması yapılacağını müjdeledi.

Milletvekili Fatma Aksal, “Tüm hemşehrilerimize, bölgemize ve sağlık camiamıza hayırlı olsun.” dedi.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ