Reklam
Reklam

KEŞAN HALKININ SAĞLIĞI İÇİN AÇILIŞ YAPILMAYACAK

KEŞAN HALKININ SAĞLIĞI İÇİN AÇILIŞ YAPILMAYACAK
  • 11.10.2020
Reklam

İspat Cami Mahallesi Hayri Bey Sokak (Köy Garajı karşısı) adresinde hazırlanan ‘Baygül Bloom Suite’, hizmet vermeye başladı.

Keşan’da uzun yıllardan beri fırıncılık mesleği ile uğraşan, bunun yanında Keşan Kent Konseyi ve Keşan Fırıncılar Derneği’nde başkanlık görevini üstlenen Necmettin Baygül’ün oğulları İlker ve Caner Baygül tarafından hazırlanan ‘Bloom Suite’, konforlu ve kaliteli hizmetiyle kapılarını müşterilerine açtı.

Otelle ilgili bilgi veren İlker ve Caner Baygül, “1961 yılından bu zamana çeşitli alanlarda ticari faaliyetlerini yürüten Baygül ailesinin 3. kuşak temsilcileri olarak Baygül Turizm Otelcilik San. ve Tic. Ltd. Şti. kapsamında hazırladığımız otel konsepti ile ilçemizi ziyaret eden misafirlerimize hizmet vermeye başlıyoruz.” dedi.

Baygül Bloom Suite’nin çeşitli araştırma ve çalışmalar ile uluslararası konseptte hazırlanarak konforun ön planda tutulduğunu ve kent merkezi konaklama adresi hedefinde olduğunu kaydeden İlker ve Caner Baygül, şunları ifade etti: “Klasik otelcilik mantığından çıkarak yeni ve modern çağın gereklilikleri ön planda tutmayı ilke edinmiş otelimiz, kavşak noktası olan bölgemizde misafirlerine kaliteli hizmet vermek vizyonu ile yola çıkmıştır. Gelecek dönemlerde çağın getireceği yeniliklerin alt yapısını içinde bulunduran Bloom Suite, adı gibi yenilenmeyi ve rahat bir uykudan sonra tadı damağınızda kalacak serpme kahvaltısı ile güne yenilenmiş başlamak için misafirlerini bekliyor.

Bizlerin ana düşüncesi değişen dünya standartlarını takip ederek ilçemize gelen misafirlerimizin en iyi şekilde ağırlanıp, şehrimizin güzel hatırlanarak, şehir ekonomisine katkıda bulunmaktır.”

Otelde, pandemiyle mücadele kapsamında tüm önlemleri aldıklarına dikkat çeken İlker ve Caner Baygül, dünyayı etkisi altına alan COVİD-19 nedeniyle, Keşan halkının sağlığını düşünerek Baygül ailesi olarak açılış yapmama kararı aldıklarını da bildirdi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ