Reklam
Reklam

KEŞAN TOHUMA KALKTI!..

Neşe Tosun
Neşe Tosun
  • 18.06.2019

Vatandaş ayağa kalktı, serzenişler çoğaldı, bizim idareciler göstermelik sosyal medyada birkaç fotoğraf paylaşıp, hız verildiğini belirtti… Vatandaşın sesi kesildi, ot biçenler de ortadan kayboldu!..

Neredeyse bütün mahalleleri gezdim… Kiminde biraz kırkılmış, kiminde üstten üstten alınmış, birçoğuna ise uğranmamış!..

Bu ot meselesi çok uzadı, hem vatandaşı hem de beni çok oyaladı… Her mahalle ve sokaktan gelen ot fotoğrafları içimi baydı!..

Keşan Belediye Başkanı Sayın Mustafa Helvacıoğlu… Performansınıza diyecek sözüm yok ama bu kadar boy göstermeyin nazar değer vallah!.. Sabahtan akşama oradan oraya uçuyorsunuz, bir türlü yerinizde duramıyorsunuz!.. Otları biçmek için ekstra personel masrafından kaçıp, tasarruf yapıyorsunuz ancak gezerken harcadığınız akaryakıtın hesabını yapıyor musunuz?!

Bence biraz daha az gezin, akaryakıttan tasarruf edin, ekstra personel gerekiyorsa tedarik edin… Yoksa siz oradan oraya gezerken, Keşan tohuma kalktı haber vereyim size!.. Hani dönüşte, Keşan’ı ararken, otlar alemine dalarsanız, şimdiden bir uyarı size!.. Bir bakmışsınız ki Keşan’dan yeller esiyor, her tarafta otlar geziyor!.. Bu gidişle Keşan’ın sonu hayra yorulmuyor!..

Saygılar benden size, bu ot meselesini bir an önce kökten çözmeniz dileğiyle…

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ