Reklam
Reklam

KEŞAN TSO, SERTİFİKALI EMLAK DANIŞMANLIĞI SINAVI DÜZENLEYECEK

KEŞAN TSO, SERTİFİKALI EMLAK DANIŞMANLIĞI SINAVI DÜZENLEYECEK
  • 22.03.2023
Reklam

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi (TOBB MEYBEM) ve Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan Emlak Danışmanlığı Sınavları için kayıtlar Keşan TSO tarafından alınmaya başlandı.

YILMAZ: “BÖLGEMİZDE MEYBEM İŞBİRLİĞİ İLE MESLEKİ KURSLAR DÜZENLEMEYE DEVAM EDİYORUZ”

Bakanlık onaylı Seviye 5 Sertifikalı Emlak Danışmanlığı sınavı ile ilgili açıklamada bulunan Keşan TSO Yönetim Kurulu üyesi Onur Yılmaz, Aile ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı MYK mevzuatı gereği Emlak Danışmanlığı Mesleğini yapmak isteyenlere zorunlu hale getirilen yeterlilik belgesi sınavının 27 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında Keşan TSO’da gerçekleştirileceğini dile getirerek şunları söyledi: “Oda olarak işsizliğin en önemli alt yapısının mesleksizlik olduğu bilinciyle bölgemizde MEYBEM işbirliği ile mesleki kurslar düzenlemeye devam ediyoruz. Keşan TSO Yönetimi olarak bölgemizin istihdam alanlarında gelişimine katkı sağlayacak olan tüm çalışmaları titizlik ile sürdürüyoruz, Üyelerimizin istek ve talepleri doğrultusunda bölgemize yarar sağlayacak olan tüm hizmetleri bünyemize katmaya devam ediyoruz.

Bu kapsamda, gelen talepleri de dikkate alarak MEYBEM işbirliğiyle gerçekleştireceğimiz ve Bakanlık tarafından zorunlu hale getirilen sertifikalı Emlak Danışmanlığı Sınavımızın başvurularını almaya başladık. 27 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Emlak Danışmanlığı Sınavımıza kayıt olmak isteyen üyelerimizin ve vatandaşlarımızın, yeterli katılımcı başvuruları doğrultusunda 24 Mart 2023 Cuma gününe kadar kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Sınav kaydı yaptırmak isteyenlerin nüfus cüzdan fotokopisi ile odamıza müracaat etmelerini buradan tekrar hatırlatmak isterim. Sınav ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve başvuruda bulunmak isteyenlerin, Keşan TSO’nun 0 284 714 11 37 numaralı telefonundan veya 0 555 964 06 75 nolu cep telefonundan bilgi alabilirler.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ