Reklam
Reklam

KEŞAN’DA 17 BİN 400 DOĞAL GAZ ABONESİ VAR

KEŞAN’DA 17 BİN 400 DOĞAL GAZ ABONESİ VAR
  • 14.10.2020
Reklam

GAZDAŞ Edirne İşletme Müdürü Cumhur Pekdemir, GAZDAŞ Keşan İşletme Yöneticisi Murat Aras’la birlikte, bugün Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Saat 15.00 sıralarında Keşan Belediyesi’ne gelen Pekdemir ile Aras’ın ziyaretinde Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Balcı ile Belediye Meclisi Üyesi Şafak Uslu da yer aldı.

Keşan’da doğal gaz altyapısı konusunda GAZDAŞ ile işbirliği ve uyum içinde çalıştıklarını belirten Mustafa Helvacıoğlu, Keşan’da 17 bin 400 doğal gaz abonesi ile 29 bin su abonesi bulunduğunu dile getirerek, doğal gaz abone sayısının Keşan’ın yaklaşık % 65’lik kesimine denk geldiğini dile getirdi.

Helvacıoğlu, GAZDAŞ’ın Keşan’da doğal gaz konusunda yaklaşık 5 bin abone daha beklentisi daha olduğunu ifade etti.

Mustafa Helvacıoğlu, Keşan’ın temiz, ekonomik ve güvenli enerji kaynağı olan doğal gaza ulaşımını kolaylaştırmak için altyapı konusunda GAZDAŞ ve yetkilileriyle işbirliği içinde çalışmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

Helvacıoğlu, doğal gaz kullanımındaki artışın daha önceleri kış aylarında Keşan’da büyük bir sorun olan hava kirliliğinin daha da azaltılmasına büyük katkı sağladığını dile getirdi ve şunları söyledi: “Konforlu, ekonomik ve çevreci bir yakıt olan doğal gaz, günlük hayatı kolaylaştırırken hava kirliliğinin önüne geçilmesinde de önemli rol oynuyor. Keşan’da altyapı çalışmaları tamamlanan bölgelerde doğal gaz vermeye devam ediyoruz.” dedi.

Mustafa Helvacıoğlu, ziyaret nedeniyle Pekdemir ile Aras’a teşekkür etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ