Reklam
Reklam

KEŞAN’DAKİ SAPIKLARI YAKALAYIN!…

Neşe Tosun
Neşe Tosun
  • 10.07.2019

Nereye bakıyorsunuz!.. Nasıl devriye yapıyorsunuz!.. Öyle 3 tane 10 gr fişek içinde bonzai bulmakla sizi alkışlayacağımı mı sanıyorsunuz!.. Maalesef yanılıyorsunuz!..

Keşan’ın göbeğinde, güpegündüz 35-40 yaşlarında iki kendini adam sanan sapık, 17-18 yaşlarında bir erkek gençle cinsel ilişki kuruyor… Mahalleli sopayla kovalıyor… Bu olay sık sık yaşanıyor… Ve kolluk kuvvetleri 3 fişek bonzainin peşinde koşuyor!..

Bakmayın siz her gün paylaştığımız, o yakalanıyor bu yakalanıyor haberlerine… Tabi ki yakalananlar da var ama kaçanlar daha fazla!..

Uyuşturucu madde bağımlılığı had safhada… Bonzaiden sonra esrarda fink atıyor Keşan’ımızda!.. Bizimkiler satıcıları değil, içicileri yakalıyor ama!.. Satıcıların kökü kurutulmadıkça, içiciler hiç bitmez valla!..

Ve Keşan’ın metruk evleri…  2 gün önce bir haber paylaştım, “Belediye kat vermeyince evler fuhuş yuvasına dönüyor” başlığı altında… Ve haber videolu bir haberdi… Haber videosunu izlerseniz, Demir Sokak’ta ikamet eden bir teyzemizin yaşadığı kabusu anlamış olursunuz… Teyzemin ‘Erkek erkeğe yapıyorlar!’ derken sesi titriyor… Torunumu, gelinimi yalnız kapı dışarı salamıyorum diyor… Teyzemizin bu alenen itirafından sonra olup biteni özel olarak da görüştüm… Eksiği yoktu ama fazlası çoktu!..

Şimdi size sesleniyorum sayın ilgililer… 17 yaşında bir gencecik çocukla cinsel ilişkiye giren 35-40 yaşlarında adi şerefsiz, 3 yaşında ya da 4 yaşında bir çocuğa göz dikmez mi? Bu şerefsiz, bir erkek çocuğunu arkadan düzmeyi içine sindiriyorsa, 6-7 yaşlarında bir kız çocuğuna da sarkıntılık etmez mi? Bu şerefsiz sapık ya da sapıklar, güpegündüz böyle iğrenç bir olayı yapıyorlarsa, neler yapmazlar başka bunu hiç düşündünüz mü?

Keşan’da bir tane bile metruk ev bırakmayın sayın ilgililer… Ve ivedilikle de Yukarı Zaferiye Mahallesi Demir Sokak üzerindeki metruk evleri yıkın… Ama en önemlisi de Keşan’da bu elini kolunu sallaya sallaya gezen sapıkları yakalayın ve cezalandırın!.. Bir evladın canı yanmadan, bir ocağa ateş düşmeden bu sapığı bulun!..

Saygılarımla…

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ