Reklam
Reklam

KEŞANLI 1000 ÖĞRENCİ KİTAP TESLİM ETTİ, SİNEMA BİLETİNİ KAPTI

KEŞANLI 1000 ÖĞRENCİ KİTAP TESLİM ETTİ, SİNEMA BİLETİNİ KAPTI
  • 13.01.2022
Reklam

Keşan Belediyesi ve Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleşen “5 Kitap Getir Sinema Biletini Kap” etkinliğinde, kitap teslim eden 1000 öğrenci kitap getirerek sinema biletlerini kaptı.

Keşan Belediyesi ve Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen “5 Kitap Getir Sinema Biletini Kap” kampanyasında bugüne kadar toplam 1000 öğrencinin kitap getirerek sinema biletini kaptığı ve Kesişme; İyi Varsın Eren filmini izlediği açıklandı.

Konuyla ilgili bilgi veren Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Andaç Gedik, öğrencilerin kampanyaya büyük ilgi gösterdiğini belirterek, “Kitap teslim edecek okullarımızdaki öğrencileri belediye otobüsümüz ile Bendis AVM’ye getiriyoruz. Öğrencilerimiz kitaplarını teslim ettikten sonra biletlerini alarak filmi izliyorlar.” dedi.

12 Ocak 2022 Çarşamba günkü kitap teslimine Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu da katılarak; hem kitap bağışını kabul etti hem de Kesişme; İyi ki Varsın Eren filmini öğrencilerle beraber izledi.

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ