Reklam
Reklam

KEŞANLI İBRAHİM ÖZKAN, İSTANBUL’DA İNTİHAR ETTİ

KEŞANLI İBRAHİM ÖZKAN, İSTANBUL’DA İNTİHAR ETTİ
  • 08.11.2019
Reklam

 

İstanbul’da dün (7 Kasım 2019 Perşembe) öğle saatlerinde, Çağlayan’da bulunan İstanbul Adalet Sarayı’nda intihar eden kişinin Keşanlı 35 yaşındaki İbrahim Özkan olduğu öğrenildi. Özkan, aynı zamanda yazar Seray Şahiner‘in de eşiydi.

İbrahim Özkan, Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’nda 4. katta bulunan İstanbul 56. Asliye Ceza Mahkemesindeki duruşmasına girdi. ‘Alkollü araç kullanarak trafik güvenliğini tehlikeye atmak’ suçundan 4 ay 5 gün hapis cezasına çarptırılan ve hakkındaki hükmün açıklanması geri bırakılan Özkan, daha sonra 7 kata çıkarak Çocuk Ağır Ceza Mahkemesinin önüne geldi. İbrahim Özkan daha sonra 7. kattan atladı ve Adliyenin 3. katındaki Atrium alanına düştü.

Olay yerine çağırılan ambulansla hastaneye kaldırılan İbrahim Özkan, tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

2002 yılında Keşan Yusuf Çapraz Anadolu Lisesinden mezun olan İbrahim Özkan, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünü kazandı. Üniversiteden mezun olduktan sonra İstanbul’da belgelendirme sektöründe 10 yıl çalışan İbrahim Özkan, performans baskısı ve Mobbing yüzünden istifa edip 2018 yılında Keşan’a geri döndü ve marangozhanede çırak olarak çalışmaya başladı.

Bir süre Keşan’da kalan Özkan, daha sonra yeniden İstanbul’a döndü ve 7 Eylül 2019 tarihinde yazar Seray Şahiner ile evlendi.

Emekli öğretmen Galip Özkan’ın oğlu olan İbrahim Özkan’ın intihar nedeni henüz belli olmadı.

Merhuma Allah’tan rahmet; ailesi ile yakınlarına, sabır ve başsağlığı dileriz.

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ