Reklam
Reklam

KILINÇ: “TEŞKİLATIMIZ BİR VE BÜTÜN, BİRLİKTE HAREKET EDİYORUZ”

KILINÇ: “TEŞKİLATIMIZ BİR VE BÜTÜN, BİRLİKTE HAREKET EDİYORUZ”
  • 27.08.2022
Reklam

AK Parti Keşan İlçe Başkanlığı’nın seçilmişleri, bugün Mehmet Gemici Cennet Bahçesi’nde düzenlenen kahvaltı programda bir araya geldi.

Saat 10.00 sıralarında başlayan programa; TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve Edirne AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, AK Parti Edirne İl Başkan Yardımcısı Aydoğan Akıncı, Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Yenimuhacir Belediye Başkanı Mustafa Türker ve teşkilat bileşenleri katıldı.

Programda basın mensuplarına bilgilendirmede bulunan Gürcan Kılınç, “Biz seçime hazır olduğumuz ve sürekli sahalarda olduğumuz için bir kahvaltıda buluşup istişarede bulunmak istedik. Biz geniş bir aile olduğumuz için ve Cumhurbaşkanımızın dik duruşuyla gelecek ile ilgili 2023’teki seçime yarın da olsa hazırız. Teşkilatımız bir ve bütün, birlikte hareket ediyoruz. 21 yıldır gelişmekte olan ülkemizdeki yeni şeyleri daha ileriye taşımak için sahalardayız. Köylerdeyiz, esnaflayız, mahallelerdeyiz ve sokaklardayız. Çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.

AK Parti Edirne İl Başkan Yardımcısı Aydoğan Akıncı da programa katılamayan İl Başkanı Belgin İba’nın selamını ileterek, sözü Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na bıraktı.

“Sayın vekilimiz Fatma Aksal’ın önderliğinde, biz hep beraberiz, birlikteyiz büyük bir aileyiz.” diyen Helvacıoğlu, “2023’e hazırız. Ankara ile istişareyle, Cumhurbaşkanımızın vizyonunda daha iyi bir Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz. Bu buluşma bize güç kuvvet verdi.” ifadelerini kullandı.

“BÜYÜK BİR AİLEYİZ VE SÜREKLİ SAHADAYIZ”

Son olarak konuşan TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve Edirne AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal da şunları ifade etti: “AK Parti’de seçimlerin bittiği günün akşamı, gelecek seçimlerin çalışmaları başlar. Bunun için tüm Türkiye’de olduğu gibi Edirne ve ilçelerinde de sahadayız. Büyük bir aileyiz ve sürekli sahadayız. Siyasetçiler de en az zamanını ailelere ayırıyorlar. Biz de aile olarak bir araya gelelim dedik. Bugüne kadar yaptığımız ve yapacağımız çalışmaları değerlendireceğiz.”

Aksal daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ