Reklam
Reklam

HOVARDALARIN NİKAHLI KARILARI DİKKAT!..

Neşe Tosun
Neşe Tosun
  • 12.01.2020

Aman bu aralar kocalarınızı yatak odasına sokmayın!.. Hatta mümkünse evden bile kovalayın!.. Hatta hatta hastaneye yollayın!.. Elinize ‘Sağlamdır!’ raporu almadan da koynunuza sokmayın!..

Bugün, Keşan Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerince Keşan ve İpsala merkezli insan ticareti ve fuhuş operasyonu düzenlendi… Operasyon kapsamında evlerde fuhuş yaptığı tespit edilen 20’ye yakın yabancı uyruklu kadın gözaltına alındı… Ve bu kadınlar, sağlık kontrolünden geçirildi… Yabancı uyruklu kadınların bazılarında ise cinsel yolla bulaşan çeşitli hastalıklar tespit edildi… Yani bu kadınlarla birlikte olan adamların da aynı hastalık riski taşıdığı şüphesiz… Velhasıl uçkuruna sahip olamayan adamlar da şu an tehlike altında!.. Hani sözüm meclisten dışarı ama genelde uçkuruna sahip olamayanlar da evli adamlar!..

Karısından cilve naz bulamayıp, gözünü dışarıdakine kaydıranlar!.. Karısını çocuklarının anası, dışarıdakini de başının tacı sananlar!.. Karısına 100 TL pazar parasını çok görüp, dışarıdakine yağdıranlar!.. Sık sık toplantılara gidiyorum deyip, 60 metrekare evlerde fantezi yapanlar!.. Yabancı uyruklu kadınlara tapanlar!.. Hadi şimdi hepiniz yabancı bir ülkeye gidin, sağlık kontrolünden geçin!.. Bulaşıcı hastalık taşıyıp taşımadığınızı öğrenin!.. Yabancı uyruklu kadınla birlikteliğinizi, yabancı bir ülkede tescilleyin!..

Bu arada kocasından şüphelenen kadınlar, sizler de aman dikkatli olun… Tedbiri elden bırakmayın… Hovarda kocanızın kurlarına kanmayın, kendinizi tehlikeye atmayın!.. Mutlaka ‘sağlam’ raporunu yatağınızın altına alın!.. Hadi bakalım bu gece hovardalar uykusuz, sizler de sağlıcakla kalın!..

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ