Reklam
Reklam

KULLANMADIĞINIZ EŞYA VE OYUNCUKLARI İHTİYAÇ SAHİPLERİ İLE BULUŞTURALIM

KULLANMADIĞINIZ EŞYA VE OYUNCUKLARI İHTİYAÇ SAHİPLERİ İLE BULUŞTURALIM
  • 27.06.2019
Reklam

Keşan Belediyesinden yapılan açıklamada; vatandaşların evlerinde kullanmadıkları eşya ve oyuncakların, 2. El Eşya Birimine teslim edilmesi istendi.

Vatandaşların bu birime kullanmadıkları her türlü 2. el kıyafet, eşya ve oyuncak bağışında bulunabileceği hatırlatıldığı açıklamada; 2. el kıyafetlere bazen başkalarının çok ihtiyaç duyabileceğini belirten birim yetkilileri, “Halkımızdan kullanmadığı kıyafetleri, ev eşyalarını Keşan Belediyesinin 2. El Eşya Birimine getirmelerini bekliyoruz. Ayrıca vatandaşlarımız evlerinde bulunan oyuncakları da başka çocukları mutlu etmek adına birimimize bağışlayabilirler. Birimimizde bulunan ve bağışlanan tüm eşyalarımız yıkanıp, ütülenip aynı bir mağaza düzeninde ihtiyaç sahiplerini bekliyor. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız bu birimimizden ihtiyaçları oranında ücretsiz şekilde yararlanabiliyorlar.” dedi.

Yaz mevsiminde evlerden çıkan ihtiyaç fazlası eşyaların, gittiği yerde çok anlam ve önem kazanabileceğini kaydeden birim yetkilileri, “Birimimiz eski itfaiyeye binasının yanındaki hizmet binamızın 1. katında yer alıyor. 2. El Eşya Birimine kıyafet ve eşya bağışında bulunmak isteyenler diledikleri takdirde birime eşyaları bizzat getirebilecekleri gibi 714 11 85 /1262 numaralı telefona adres bilgilerini bırakıp eşyaları evlerinden de alınabiliyor.” şeklinde konuştu.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ