Reklam
Reklam

MAHMUTKÖY’Ü SEL BASTI, AK PARTİLİ İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİ İNCELEME YAPTI

MAHMUTKÖY’Ü SEL BASTI, AK PARTİLİ İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİ İNCELEME YAPTI
  • 14.06.2019
Reklam

Keşan Kaymakamı Nuri Özder ve AK Partili İl Genel Meclisi üyeleri Halil Bayazıt ile İsmail Keleş, 12 Haziran 2019 Çarşamba günü yoğun yağışın etkili olduğu Mahmutköy’de, dün  incelemede bulundu.

Kaymakam Özder, Bayazıt ve Keleş, Mahmutköy’deki zarar gören tarım arazilerinde incelemede bulunurken, köy halkını da ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Konuyla ilgili açıklama yapan AK Partili İl Genel Meclisi üyeleri Halil Bayazıt ve İsmail Keleş, şunları ifade etti: “Mahmutköy’de yaşanan sel felaketini muhtarımızdan öğrendik. İvedilikle köyümüze gelip, incelemede bulunduk. Kaymakamımız ile birlikte hasar tespiti yapıp, zarar gören yerleri inceledik, mağdur olan aileleri ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Görüldüğü üzere devletimizin tüm birimleri olay yerine gelip yardımlarına başladı. Keşan Belediyesi itfaiye ekipleri ev içi ve bahçelerdeki suyu tahliye edip, temizledi. Kaymakamlığımıza bağlı ekipler de kepçe ve kamyonlar ile oluşan kil ve çamurları temizledi. Selin yaralarını ve mağduriyetini elbirliğiyle çözeceğiz. Zarar gören tarım arazilerinin Tarım İlçe Müdürlüğümüze bağlı ekipler tarafından tespiti yapıldı. Bilgi verdiğimiz andan itibaren bizlere destek olan Milletvekilimiz Fatma Aksal’a, Valimiz Ekrem Canalp’a, İl Başkanımız İlyas Akmeşe’ye, Belediye Başkanımız Mustafa Helvacıoğlu’na ve bizlerle birlikte olan Kaymakamımız Nuri Özder’e teşekkür ederiz.”

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ