Reklam
Reklam

MARATONA 338 SPORCU KAYIT YAPTIRDI

MARATONA 338 SPORCU KAYIT YAPTIRDI
  • 16.09.2022
Reklam

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Keşan Belediyesi ve Türkiye Atletizm Federasyonu işbirliğinde düzenlenen 1. Saros Yarı Maratonu, 18 Eylül 2022 Pazar günü gerçekleştirilecek.

338 sporcunun katılacağı yarı maratonun başlangıcı saat 10.00’da Erikli Otel önünde yapılacak.

“MARATONUMUZA 338 SPORCU KAYIT YAPTIRDI”

Konu hakkında basın açıklamasında bulunan Keşan Belediyesi Sosyal ve Kültür İşler Müdürü Andaç Gedik, 1. Saros Körfezi Yarı Maratonu’na hazırlıkların sürdüğünü belirterek, “Perşembe akşamı saat 00.00’da başvurular sona erdi. Birincisini düzenleyeceğimiz maratonumuza 338 sporcu kayıt yaptırdı. Heyecanlandırıcı bir rakam. 70 Keşanlı sporcumuz var. Diğer il ve ilçelerde katılan sporcular olacak. Onları güzel bir maraton bekliyor. 10 k ve 21 k kategorilerinde düzenleyeceğiz. Erikli Otel önünde Pazar günü saat 10.00’da start vereceğiz. Bir tarafta doğamızın yeşili diğer tarafta Saros’umuzun maviliği eşliğinde güzel bir yarı maraton olacak. Cumartesi günü ise 10.00-18.00 saatleri arasında kitleri temsil edeceğiz. Hazırlıklarımızı tamamladık. Erikli Otel’in önünden Baba Dere’ye kadar yarış olacak. Her şeyi planladık, sorunsuz bir maraton bizi bekliyor.” dedi.

“BÖLGEMİZDE İLKİ YAPILACAK”

Yarı maratona tüm Keşan halkını davet eden Gedik, sözlerini şöyle tamamladı: “Bölgemizde ilki yapılacak. Bu heyecana halkımız ortak olsun. Güzel vakit geçirebilirler. Heyecanı yakından hissedebilirler. Aynı zamanda bu organizasyonda Gençlik ve Spor Bakanlığı’mıza, Zeytinburnu Belediyemize, Shell Petrol İşletmecisi Mustafa Bey’e buradan Belediye Başkanımız adına desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Her katılımcıya madalya vereceğiz. Dereceye girenlere ödüllerimiz olacak. Ödül törenimiz saat 13.30’da olacak. Tüm Keşanlıları 1. Saros Yarı Maratonu’na bekliyoruz.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ