Reklam
Reklam

MECİDİYE SAHİLİNDEKİ KİRALAMA İHALESİ İSE İPTAL EDİLMEDİ

MECİDİYE SAHİLİNDEKİ KİRALAMA İHALESİ İSE İPTAL EDİLMEDİ
  • 25.06.2024
Reklam

Keşan Belediyesi, sosyal medya üzerinden yaptığı duyuruda, Erikli Sahili’ndeki 7 adet müstakil plaj alanı ihalesinin iptal edildiğini bildirdi.

Açıklamada, 25 Haziran Salı günü gerçekleştirilmesi planlanan Erikli Sahili 7 adet müstakil plaj alanı kiralama ihalesi iptal edilmiştir. Mecidiye köyü, Mecidiye Sahili Harmantepe mevkisi 766 parsel içerisinde yer alan avan projede koordinatları belirlenmiş plaj işletme alanı ihalesi belirlenen gün ve saatte yapılacaktır.” denildi.

Bilindiği gibi, Keşan Belediye Başkanlığı tarafından, Erikli ve Mecidiye’deki kumsalların bir bölümü ile Keşan merkezde bir işletme alanı ihale yoluyla 3, 9 ve 10 yıllığına kiraya verilecekti.

25 Haziran 2024 Salı günü gerçekleştirilecek ihaleler, 15.00-15.55 saatleri arasında yapılacaktı.

Erikli köyü ve Erikli Sahili arasında müstakil 7 plaj alanı alanından 3’ü 250 bin, 2’si 300 bin, 2’si de 350 bin TL muhammen bedelle 3 yıllığına, Mecidiye köyü ve Mecidiye Sahili arasında kalan bir plaj alanı 800 bin TL muhammen bedelle 9 yıllığına, Keşan Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan bir işyeri 10 yıllığına aylık 50 bin TL muhammen bedelle kiraya verilecekti.

Keşan Belediyesinden yapılan duyuruya göre ise sadece Erikli Sahili’ndeki 7 adet müstakil plaj alanı ihalesi iptal edilirken, diğer ihaleler 25 Haziran Salı günü yapılacak.

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ