Reklam
Reklam

MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİ AİLELERLE BULUŞUYOR PROJESİ ETKİNLİĞİ YAPILDI

MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİLERİ AİLELERLE BULUŞUYOR PROJESİ ETKİNLİĞİ YAPILDI
  • 02.06.2021
Reklam

Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünce, “Keşan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Ailelerle  Buluşuyor” projesi etkinliğini gerçekleştirildi.

Etkinliğe; Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Saz, okul idarecileri, alan şefleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Proje amacının; Keşan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi gönüllü öğretmen ve öğrencilerin, okulun bulunduğu mahallede tespit edilen belirli sayıdaki ihtiyaç sahibi veya muhtaç durumdaki kişilerin evlerinin bölümlerinin küçük bakım, onarımlarının yapılması olduğu belirtildi.

Projeyle ayrıca, okulun mobilya ve iç mekan tasarım, elektrik elektronik teknolojisi, metal teknolojisi ve bilişim teknolojileri alan, bölümlerinde ailelerin ihtiyaçlarına göre,  öğrencilerin ürettikleriyle hayatlarını kolaylaştırıcı yardımların, onları sevindirecek, mutlu edecek maddi ya da manevi dokunuşların sosyal sorumluluk ve toplum hizmeti kapsamında belirli bir plan, proje dahilinde yerel imkanlarla yapılması olduğu kaydedildi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ